Mizah Dergisi Sahibi Bir Yumruk Yüzünden Hayatını Kaybetti

İstanbul’da Çağın Türker, tartıştığı kişiler tarafından yumruklu saldırıya uğrayarak öldürüldü. Karaköy‘de meydana gelen olayın ardından harekete geçen polis olayla ilgili 4 kişiyi gözaltına aldı. Mizah dergisi sahibi olan Türker, daha önce Kim Milyoner Olmak İster? adlı yarışmaya da katılmış, canlı yayında küfür ettiği için konuşulmuştur.

çağın türker, tartışma, yumruklu kavga, çağın türker kimdir, çağın türker öldü, kim milyoner olmak ister, kim milyoner olmak ister çağın türker, istanbulda kavga, istanbulda cinayet
İstanbul’da Çağın Türker, tartıştığı kişiler tarafından yumruklu saldırıya uğrayarak öldürüldü.

Olay geçtiğimiz Cumartesi günü meydana geldi. Çağın Türker, akşam yemeği için gittiği restoranda, başka bir masada oturanlarla tartıştı. Görgü tanıklarının ifadelerine göre sözlü başlayan tartışma kısa sürede yumruklu kavgaya dönüştü. Çağın Türker dışarı çıkmasının ardından onu takip eden şüphelilerle metro durağı önünde bir kez daha karşılaştı. Burada yumruklanan Çağın Türker’in yere düşerken başını merdivenlere çarptığı ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Şüpheliler ise olay yerinden yaya olarak kaçtığı öğrenildi.

Hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılamayan Çağın Türker hayatını kaybetti. Polis şüphelileri yakalamak için harekete geçti. Olayın meydana geldiği yerde güvenlik kamerası bulunmadığı tespit edilirken, başka bir güvenlik kamerasında şüphelilerin kaçarken görüntülerine ulaştı. Bu görüntüler ve yapılan çalışmalar sonucu polis olayla ilgili 4 kişiyi gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğünde sorguya alınan 4 kişinin suçlamaları kabul etmedikleri öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturmayı çok yönlü sürdürüyor.

Kaynak: NTV

paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here