Bu listemizde bu garip şekillerle doğan en ilginç 10 hayvan var,Bize destek vermek için İzlemiş olduğun videoya like atıp, youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

10 – Çift Yüzlü Kedi Karşınızda tarihin en ilginç kedisi var , iki yüzlü kedinin ismi venüs Ve yunan tanrılarına verilen özel bir ismi ve soyismi var venüs Chimera . Venüs isimli kedinin cinsi American Wirehairdır.Venüs isimli kedinin annesinin mavi rus kedisiyle çiftlemesi sonucu, hamile kalmış,Ve o dönemle patlayan nükller reoktör yüzünden böyle doğduğu tahmin ediliyor.

9 – Tek Gözlü Beyaz Köpekbalığı Fantastik bilimkurgu filimlerinden çıkma, bir köpekbalığına benziyor. Meksikadaki balıkçılar tarafından yakalanan, albino derili ve tek gözlü köpek balığı internete resimleri koyulunca hayli popüler oldu. Kaliforniye körfezinde yakalanan köpek balığı incelemelerden sonra sergilenmek için müzeye götürüldü.

8 – Fil Burunlu Domuz Arjantinde domuz çiftliği olan Ademaro Valadez Vasquez isimli adam, En son aldığım yemler yüzünden son doğumlarında neredeyse hamile olan her domuzun 1 tane yavrusunun görüntüsünün bozuk olduğunu ve 1 saat içerisinde öldüklerini gördüm. Bu olaylar beni korkutuyor, ve medyaya yayıp bilgilendirmek istedim, Dedi.

7 – 8 Bacaklı Kurbağa Çinlilerin ve japonların kurbağa yediğini herkes bilir, ve oldukçada lezzetli olduğunu devamlı dile getirirler,Buda çinde yakalanan bir golyad kurbağası ve 8 bacaklı.

6 – Kanatlı Kedi Tunceli’de arka ayaklarının üzerinde gövdesinde kanat gibi çıkıntıları olan bir sokak kedisi görenleri şaşırttı.Görenleri hayrete düşüren kedi Moğultay Mahallesi Emniyet Sokakta ortaya çıktı. Küçük bir kedinin arka ayaklarının üzerinde tüylü kanat gibi çıkıntısı olduğunu gören mahalle sakinleri, kedinin peşine düştü. Kediyi yakalayan mahalle sakinleri cep telefonlarıyla da görüntüledi.

5 – Pitbull Aslında pitbullar dehşeh verici hayvanlar olarak biliniyor,Ama bu pitbul doğuştan gelen yüz bozukluğu yüzünden o bölgenin halkı ona sahiplenmiş durumda.Newyorkta yaşayan pitbulun ismi ise piccaso.

4 – Domuz Görünümlü Alman Kurdu Kısa sırt sendromlu safkan bir Alman çoban köpeği Quasimodo, hikayesi ile hayranlarını oldukça etkiledi ve şimdilerde facebookda 100 bin üzeri takipçisi var.Köpeğin doğuştan birkaç omurgası eksikti ve birkaç amelyat geçirerek şimdilerde rahat rahat geziyor.Domuz köpek denmesinin sebebi ise başını çevirememesinden kaynaklanıyor, domuzlar gibi bedenini döndürerek o bölgeye gitmesi gerekiyor.

3 – Çift Yüzlü Domuz Rudy ismi verimil çinde doğan garip görünümlü bir domuz yavrusu.5000 dolara Ditto Olan Tarafından araştırılmak için satın alındı.Ne yazıkki domuz 1 yıl sonra öldü,Ve su an araştırmalara yardımcı olması için kadavrası alkollü bir şişede tutuluyor.

2 – 4 Bacaklı Ördek Amerikada bir ördek yetiştiricisi çok garip bir ördek civci ile karşılaştı.Yumurtadan çıkan ördeğin tam tamına 4 tane bacağı vardı.

1 – Şeffaf Kurbağa Rusyada yakalanan mutant şeffaf kurbağa, bilim adamları tarafından incelendiğinde, çevre kirliliğinin bu kurbağaları etkilediğini ve evrim geçirdiklerini kanıtladılar, Bu kurbağalar rusyada üremeye devam ediyor, ve sayısı bilinmiyor.

 

paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here