Özel randevu Sistemi

Obezite cerrahisi için farklı hastaneler, doktorlar ve klinikle ile işbirliği içerisinde olmaktayız. Konu ile alakalı bir istekte  bulunursanız, sizi ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanmış kendinden emin, deneyimli ve işinde uzmanlaşmış bir doktora yönlendirmenizi sağlayabiliriz.

Hastane, doktor ve klinik seçimlerimiz, uzun bir keşif ve görüşmeler sürecinin sonucu olarak ortaya çıkmış ve alanlarında en iyi hizmet veren doktorları ailemize dahil etmek için onca zaman uğraş göstermiş olmaktayız. Hastane yönetim kurulu üyeleri, profesörler, bir çok doktor ve uzmanla iletişime geçtik ve birçok bağımsız görüşümüzü bildirdik. Özellikle dış uzmanların tavsiyesi, hastanelerin ve doktorların tıbbi hizmetlerini değerlendirmek için bize önemli bir temel sundu. Bu uzun süreç ve kendimize olan isteklerimiz , işimizi bu kadar başarılı sağlayan  şeydir.

Obezite’nin yol açtığı rahatsızlıklar nelerdir ?

Obezite birçok hastalığın hayatınıza girmesinde sebep  olur. Bunların başında tip 2 diyabet, hipertansiyon, koroner,kan yağlarının yüksekliği, uyku apnesi, karaciğer yağlanması,kanser türleri ve tabiki ruhsal problemler  gelmektedir. Zamanla eklem rahatsızlıkları, felç gibi durumlarla da karşılaşılabilirsiniz. Bütün  bunlar insanların toplumla olan bağını zayıflatarak sosyolojik bir uyumsuzluğu da beraberinde getirmektedir.Özel randevu sistemi kullanarak sorunlarınıza beklemeden çözümler bulabilirsiniz

özel randevu sistemi,obezite,özel hastane randevu al,izmir hastane randevu
özel randevu sistemi,obezite,özel hastane randevu al,izmir hastane randevu

Obezite’nin tedavi yöntemleri nelerdir ?

Obezite’nin tedavisinde çoğunlukla  diyet ve fiziksel aktivite ilk uygulanan yöntemler arasındadır. Bunlarla birlikte gerektiği durumlarda ilaç tedavisi de uygulanabilir. En son çare olarak uygulanan ve günümüzde en etkili çözümü sunan yöntem ise cerrahi yöntemdir..

İlk olarak  uygulanacak diyet ve egzersiz kişiye göre ayarlanması gerekir. Uygulanacak egzersiz hareketlerinde  hastanın yaşı, eşlik eden kronik rahatsızlıklar ve semptomları önemsenmelidir. Aynı zamanda hastanın kilosu da önemli bir unsurdur. Obez hastalar çoğunlukla hemen kilo vermek isterler; ancak hedefler gerçekçi bir bakış açısıyla konulmalıdır. Yapılan araştırmalar kilo vermeyi hedefleyen  her 100 obez hastadan sadece birinin bunun başardığını göstermiştir. Bunun yanında eğer ilaç da almanız gerekiyorsa; bunu kesinlikle  doktor kontrolünde yapmanız önemlidir. İlaç alımı ile birlikte diyet ve egzersizi de beraber yürütmeli ve kontrollerinize aksatmadan gitmeniz gerekmektedir. Uygulanan tüm  yöntemler başarısız olmuş ise cerrahi yöntem devreye girmektedir.

Sağlınızla ilgili problemleri çözmek için özel hastane randevu al sisteminden randevu alıp gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Obezite Ameliyatı kimlere uygulanabilir ?

Obezite ameliyatı diğer tüm  tedavi yöntemlerini denemesine rağmen kilo veremeyen, kilo verse bile kısa süre sonra tekrar alan insanlara  uygulanır. Aynı zamanda vücut kitle indeksi (VKİ) 40’ın üzerinde olması gereklidir. Elbette VKİ 35-40 arasında bulunan ve fazla kiloya bağlı şeker hastalığı, yüksek kolesterol, hipertansiyon gibi hastalıkları bulunan kişilere de uygulanabilmektedir. Bu noktada hasta seçimi oldukça  değerlidir. Hekimlerin başvuruda bulunan hastaların durumlarını çok iyi analiz etmeleri ve uygulanacak tekniği buna göre belirlemeleri gerekmektedir.

İzmir hastane randevu sistemi istediğiniz zaman hastane randevu sistemi ile alabilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz

 

kaynak:https://site-backlink.com/88DAW

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here