Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Bunlara Dikakt Edin.

Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce dikkat etmeniz gerekenler vardır. Günümüz dünyasında taşınmak artık eski zamanlara göre şuanda çok kolay. İnsanlar iş nedeni ile veya başka problemler yüzünden yaşadıkları şehirleri terk edip başka yerlerde yeni hayatlara başlamak için taşınmak zorunda kalabiliyorlar. Buda nakliyat hizmeti almayı zorunlu hale getiriyor. Günümüzde nakliyat hizmeti veren binlerce nakliyat firması bulunmakta. Ancak bu her nakliyat firması malesef sadece eşya taşımakla kalmıyor sizleri dolandırmayada çalışıyorlar.Peki iyi bir nakliyat firmasını nasıl anlayabiliriz?

Nakliyat Firmalarının Orjinalliği

Öncelikle bir nakliyat hizmeti alınacaksa ve firma araştırması yapılıyorsa burada dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Örneğin bir firma buldunuz firmayı direk aramayın. Önce firmayı internette araştırmalısınız. Firmanın daha önce yaptığı çalışmaları bulmalısınız firmaya ait google maps yorumlarını okumalı ve şikayet gibi olumsuz yorumları varmı yokmu bunlara bakmalısınız. Firmanın kendi web adresine girip ne kadar orjinal ve ne kadar dolu bir sayfa olduğuna bakmanız gerekir.

Nakliyat hizmeti alınacağı zaman tarafınıza bir exper gönderilmesi gerekebilir. Hatta exper gönderen firmalar bunu yapmayan firmalara oranla daha iyi ve disiplin sahibi firma olarak ortaya çıkarlar. Nakliyat experinin görevi evinize gelip eşyalarınızın durumu hakkında bilgi alır ağır eşyalarınız ne kadar küçük eşyalarınızın durumu ne kapı genişlikleri müsaitmi ve bina önüne gelecek olan kamyon için trafik durumu nasıl bunları not alır. Firma ise hazırlanan bu rapora göre size sunacağı hizmet hakkında az çok bilgi verir. Bu raporla belirlenecek fiyatta az çok kesinleşmeye başlayacaktır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

İzmir evden eve nakliyat firmamız olan ankaevdeneve nakliyat firması 40 yıllık tecrübesi ile izmirlilere nakliyat hizmetini vermeye ve mutlu müşteri potansiyeli ile tüm müşterilerimizin referansı olmaya devam ediyor. Firmamızın bu konumlarda olmasının en büyük nedenlerinden biri müşterisine güven vermesi ve eşyalarını kendi eşyası gibi taşıyıp kollamasıdır. Ayrıca firmamız ankaevdeneve nakliyat günümüzün sağlamış olduğu teknolojik ekipmanları en son modeline kadar kullanmaktadır.

Teknoloji ile uyum sağlayan firmamız izmir evden eve asansörlü nakliyat denildiği zamanda akla gelen ilk firmalardandır. Firmamız ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetide yapmaktadır. Türkiye’nin heryerine nakliyat hizmeti vermektedir. Sigortalı çalışma şeklimiz ile eşyalarınıza gelen en ufak zararlar karşılanmaktadır. Ayrıca şeffaf çalışma politikamız ile neredeyiz varacağımız yere ne kadar var eşyalarınızın durumu nasıl gibi anlık bildirmelerde taraflarınıza yapılmaktadır.

Sizlerde ankaevdeneve nakliyat firması ile çalışmak isterseniz firmamızın web sayfasını ziyaret ederek hakkımızda daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. www.ankaevdeneve.com

”izmir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here