Yaklaşık beş ay önce ilişki yaşamaya başlayan Türk yazar Metin Hara ile dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima hakkında ABD medyası, bomba bir iddiada bulundu. New York Post’tan Richard Johnson’ın haberine göre en son Oscar törenininde de yalnız görüntülenen Adriana Lima yeniden bekar hayatına geri döndü. Beş ay önce ilişki yaşamaya başlayan çiftin yolun sonuna geldiğini yazdı. Haber konunun sorulduğu Adrina Lima’nın temsilcinin geri dönüş yapmadığı da belirtiliyor.

Ayrılık haberleriyle ilgili sessizliğini koruyan Adriana Lima-Metin Hara çiftinden henüz bir açıklama gelmedi. İddiaların ortaya çıkmasından birkaç saat önce Metin Hara sosyal medya hesabından Adriana Lima’nın fotoğrafını paylaştı ve “Seni görmek için günleri sayıyorum” notu ile ilişkilerinde her şeyin yolunda olduğu mesajını verdi.

ABD medyası Adriana Lima ile Metin Hara’nın ayrıldığını yazsa da Brezilyalı modelin paylaşımları iddiaları çürütecek cinsten. Çünkü, Adriana Lima 4 günce önce Instagram hesabından sevgilisi Metin Hara’yı aralarındaki uzaklığa rağmen çok özlediğini belirten bir mesaj yayınladı. Adriana Lima “seni özlüyorum” yazarak elinde tuttuğu “Seni aramızdaki millerden çok daha fazla özlüyorum” yazılı bir kartpostalı paylaştı.

 
paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here