Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve birçok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlik Bank skandalı filmi oluyor?

Yapımcılığını ve yönetmenliğini yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan İsmail Hakkı Koç’un üstlendiği filmin adı “Çift’lik Bank” olacak.

Pis Yedili dizisinde Orço karakteri ile adını duyuran ve tanınan  oyuncu Burak Alkaş’ın ve Kardeş Payı, Filinta gibi birçok dizi ve film projesinde yar alan tiyatro sanatçısı Fercan Bay’ın rol alacağı filmde konuk oyuncu olarak birçok sürpriz isimin  yer alacağı konuşuluyor.

Yakın zamanda çekimleri başlayacak olan filmin görüntü yönetmenliğini Önder Güral ve meslek hayatına Amerika’da devam eden Kaan Pala üstlenecek. Barış Engürlü ve Ramiz Akyol’un müziklerini hazırladığı komedi filminin çekimleri Türkiye, Kıbrıs ve Miami’de gerçekleştireceklerini dile getirdiler.

çiftlik bank film,sinema, sinema haberleri,kültür sanat, haberler,haber,gaziemir haber

Film için yüksek bir bütçe ayırdıklarını söyleyen İsmail Hakkı Koç, filmin senaryosunu hazırlarken mağdur olan insanların yanında olduklarını, onlara filmle de destek vereceklerini ve vatandaşlarımızın bu ve bunun gibi dolandırıcı çetelerin oyunlarına gelmemeleri için perdenin arka kısmında olup bitenleri gözler önüne sereceklerini açıkladı.

Kaynak: Hürriyet

paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here