Tv8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Cengiz Semercioğlu’nun programında hayatıyla ilgili özel açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, dünyaca ünlü model Adriana Lima’nın Türk iş insanıyla el ele görüntülenmesiyle ilgili olarak “Türk sevmesinin sebebi benim.” dedi.

Ünlü televizyoncu Acun ılıcalıCengiz Semercioğlu‘nun sunduğu ‘Sabah Sohbeti’ programına konuk oldu. Ilıcalı, merak edilenleri canlı yayında anlattı…

TV8‘in marka değerini kullanarak pazara girmek isteyenler var. 3 yabancı 1 yerli şirketten ortaklık teklifi aldık. Ama onlar ortaklıktı. Olmadı. Çünkü ortaklık benim için önemli. Samimi olması, içime sinmesi lazım. Bu medyaya ‘TV8’i satıyor diye yansıdı’. TV8’i satmıyorum.

Ben TV8’i zamanında 70 milyon dolara aldım. Önemli bir yatırımlı. Kanalı aldığımda ortalaması 1 share’di. 70 milyon doları nasıl kazandığımı merak ediyorsan, 10 yıl birinci oldum. Bırakın da o kadar birikimim olsun.

70 milyon doların bir kısmını kredi, bir kısmını nakit verdim.

Show TV‘den 100 milyon alacağım vardı. 4 sene bana para ödeyemediler. Benim bankalara 50 milyon borcum vardı. Show Tv’den 100 milyon alacağım vardı. Show Tv batsaydı, 7 senede 700 kere birinci olup, -50 milyonla ortada kalacaktım. Sonra TMSF el koydu. Zerre gerilim yaşadıysam Acun değilim. Allah beni böyle yaratmış galiba. ‘Onu satarız, bunu koyarız, borcu kapatırız, yeniden işimize devam ederiz’ dedim.

Biz bir tek bu sezon para kazanamadık. Onun dışında her yıl paramızı kazandık. Sektör daraldı. Ben karamsar değilim. Televizyon güzel bir araç. Her evde bulunması gereken bir araç. Ben bir şey yaptığımda insanlar beğensin istiyorum. Ben insanları düşüncelerine göre hiç ayırmadım beynimde.

Karşımdaki insan düzgün mü, dürüst mü, bana değer veriyor mu, karşısındakine değer veriyor mu? buna bakarım. Ben bunu karşısındakine hissettiren biriyim. İnsanlar da bunu alıyorlar.

Gökhan Özoğuz hep olduğu gibiydi. Gökhan hiç değişmedi. Gökhan iyi olan her şeyi takdir eder.

İş yerinde ben kimseye karışmam. Neden herkesle aynı düşüneyim yahu? Neden? Farklı düşünüp, birbirimize bir şeyler katalım. Bana çok saçma geliyor. İnsanları aynı düşünmeye ikna etmeye çalışıyoruz.Asla çalışmayacağım insanlar var. Benim yükselme dönemimde beni karalayan, iftira atan insanlar var. Beni tanımayan, samimiyeti olamayan ama gazetelere manşet yapanlar… Asla çalışmadım, çalışmayacağım da… Bana zarar verdiğinden değil, niyetinin kötülüğünden!

Cansu Dere, çok önemli bir insan. Onun değerini anlatacak kelime dahi seçemiyorum. Eksik anlatırım diye… Şimdi bir dizimiz olacak.

Doctor House’u aldık. Başrol çok önemli bir insan. Halit Ergenç diyemem. Belli değil diyelim.

KAYNAK:https://site-backlink.com/L2dHl

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz