Samsun’da Düzenlenen Seminer

Atakum ilçesinde ki bir otel de düzenlenen seminere TRT Haber Spikeri Tijen Karaş, ‘Diksiyon, Beden Dili, Artikülasyon ve Fonetik’, Marka Stratejisti ve İş adamı Özel Oytun Türkoğlu, ‘İş Dünyasın da Tüyolar ve Kendini Markalaştır’, Diyetisyen Yrd.Doç.Dr. Tuba Günebak, ‘Sağlıklı ve Doğru Beslenme ile Başarı’ ve Psikolog, Eğitmen Derya Yalçınkaya ise ‘Stres ve Duygu Yönetimi’ konuların da katılımcılara bilgiler verdi.

SAMSUN’da düzenlenen ‘Kişisel Gelişim Zirvesi’n de Marka Stratejisi ve İşadamı Özel Oytun Türkoğlu, katılımcılara ‘İş dünyasından tüyolar ve kendini markalaştır’ konulu seminer düzenledi.

Etkinlik hakkın da bilgi veren Etkin Kampüs Kurucusu Güney Sevindik, “Amacımız kişisel bilgi eksiklerini gidermek, yeni bilgiler öğrenmek, sıra dışı motivasyon oluşturmak. Toplam dört oturum ile sonlanacak bu kariyer zirvesi sonun da dört sertifika vereceğiz” dedi.

Katılımcılara ‘İş Dünyasın da Tüyolar ve Kendini Markalaştır’ konuların da seminer veren Marka Stratejisti ve İş adamı Özel Oytun Türkoğlu, Dünya’da en iyi reklam çalışmasının Türkiye’de yapıldığını, yapılan bir işte sonuç odaklı çalışılması gerektiğini ve herkesin mutlaka cebin de kendine ait bir kartvizitinin olması gerektiğini söyledi.
Kaynak: Hürriyet
paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here