Uzun yıllardır hayatımızda yer alan ve şık tasarımlar olan tente ürünlerinin şüphesiz ki en nostaljik ürünü olan ve modern şekilleri ile de günümüzde de çok fazla tercih edilen körüklü tente sistemlerinin tamamını ve her çeşidinde üretim yapılmaktadır. İzmir tente firması yılların tecrübesi ile tente ve branda konusunda hizmet vermektedir. İzmir tente firması olarak her zaman yenilikçi bir çizgiye sahibiz. Her zaman daha güzel daha kullanışlı ve daha sağlam ürünleri nasıl üretiriz bu çalışmanın içerisinde izmir tente firması olarak yer almaktadır. Fmersoy Cephe Sistemleri olarak çalışmalarımıza her zaman yenisini ekleyerek müşterilerimize üstün hizmet anlayışı sergilemeye çalışmaktayız. Geniş müşteri portföyü ile hizmet verilerek üstün teknoloji makine ve işinde uzman ekip ile hizmet alanında en iyilerinden biri olarak yer almaktayız.

körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sistemdir.
körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sistemdir.

Körüklü tente nedir?

Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi eski zamanlarda özellikle mahalle bakkalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemi olarak bilinmekte ve yer almaktadır. Hatta son zamanlarda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sistemdir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapılmaktadır.

Otomatik tente fiyatları için web sitemiz olan https://www.fmersoy.com.tr/ adresinden bizlere ulaşıp bilgi isteyiniz. Fmersoy Cephe Sistemleri olarak İzmir ve çevre ilçelere satış proje ve teknik servis olarak hizmet verilmektedir.

Körüklü tente nasıl yapılır?

Uzun yıllar gözümüzün görmeye alıştığı körüklü tente sistemi açılır ve kapanır bir sisteme sahipdiğindedir. Sistem olarak yarım ay şeklinde yukarı ve aşağı hareket eden sistem kolay bozulabilen bir sistem asla değildir. Fmersoy Cephe Sistemleri olarak demir ya da alüminyum ayaklar ile yelpaze şeklinde çalışan bu körüklü tentelerin elektronik değil de mekanik aksam ile çalıştığı için kolay bozulan nir yapıya sahip değildirler. Bbu sistemin de her türlü renk ve model ile üretimimiz Fmersoy Cephe Sistemleri tarafından yapılmaktadır.

Vogue Raylı Tente, kafe, restoran ve teraslarınızda dış mekânların yaz ve kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanımını sağlamaktadır. Fmersoy Cephe Sistemleri, Vogue Raylı Tentenin kaplamalı özel kumaşı sayesinde yazın gölge kışın ise mekânı olumsuz hava şartlarından koruma amaçlı olarak üretilmektedir. Uzaktan kumanda sistemi ile tentede yer alan kumaşı birkaç saniye içinde sararak açık havanın keyfine varabilir ya da kışın mekânınızı yağmur ve soğuktan koruyabilmektesiniz.

Uzaktan kumanda sistemi ile tentede yer alan kumaşı birkaç saniye içinde sararak açık havanın keyfine varabilir ya da kışın mekânınızı yağmur ve soğuktan koruyabilmektesiniz. 
Uzaktan kumanda sistemi ile tentede yer alan kumaşı birkaç saniye içinde sararak açık havanın keyfine varabilir ya da kışın mekânınızı yağmur ve soğuktan koruyabilmektesiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here