İzmir tente sistemleri

Tente sistemleri alanlarınızı genişletir sloganıyla fmersoy avrupa ve dünyadaki son teknolojiyi yakından takip ederek tente ve asma germe sistemlerini sürekli yenilikçi ve rekabetçi ruhuyla sizlere tente sistemleri konusunda hizmet vermektedir.

Fmersoy uzman kadrosu ile avrupa kalitesinde izmir tente sistemleri hizmeti sunmaktadır.

İmalatta avrupa ve dünyanın en gelişmiş makine ve bilgisayar programlarıyla üretim yapmaktalar. Projelendirme alanında danışmanlık hizmetleriyle de siz müşterilerine üç boyutlu resim ve videolarla sanal ortamda çözümler sunmaktadır. Ürünleri tüv, iso 9001 ve ce belgelidir.

İzmir’de tek üretici ve uygulayıcı firmadır. Asma germe branda sistemlerini a dan z’ ye kendi bünyesinde tasarımlarını yapmakta, uzman kadrosu ile imalat ve uygulama hizmetini sunmakta.

Pergola sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak için sektöründe öncü olan Fmersoy’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İzmir ve Türkiye’de 2010 yılına damgasını vuran, tente sistemlerrinin en gelişmiş modeli katlanır raylı tente sistem 2011 de tente sisitemlerinin baş aktörlerinden oldu. İzmir de katlanır raylı sisteminin avrupa standartlarında satış ve uygulamasını yapan ilk ve tek firma.

Fmersoy, İzmir tente sistemleri, uygun fiyatlı izmir tente sistemleri,

İzmir tente sistemleri 2011 yılı itibari ile ithal akrilik brandalarda garanti süresini 10 yıla kadar solmazlık ve çürümezlik olarak uzatmakta, kalitesine kalite katarak siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Ülkemiz her geçen gün teknolojide ilerlemeler kaydederek avrupa ve dünyada gelişmiş ülkelerin arasında hak ettiği yeri almaktadır. İzmir tente sistemleri olarak dünyaya ayak uydurmak ve gelişen dünyanın bir parçası olarak teknolojiye gereken yatırımları yapıp ülkemizin kalkınmasına ivme kazandırmaktır.

İzmir tente sistemleri sektördeki engin bilgi tecrübesiyle geliştirdiği yeni ürünlerini 2017 yılında siz değerli müşterilermize sunmaya devam etmekte.

Sektöründe hizmet, yenilik ve kalite konusunda lider firma, ürünleri ve hizmeti bugüne kadar ki müşterilerinden kabul görmüş ve takdir toplamıştır. İş çeşitleri, çözümleri, hizmet sonrası sağladığı güvenirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanları ve müşterileri için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Tüketicilere uygun fiyatlı izmir tente sistemleri kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak. Toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

paykwikalim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here