Anasayfa / Dünya / Sinema / Yılın Son Komedi Filmi “Parayı Bulduk” Vizyonda!

Yılın Son Komedi Filmi “Parayı Bulduk” Vizyonda!

Üç kuşak oyuncuların yer aldığı yılın son Türk komedi filmi “Parayı Bulduk” bugün sinemaseverlerle buluştu.
Senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş’ın üstlendiği filmin başrollerinde Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Gülsüm Alkan ve Metin Yıldırım yer alıyor.

Filmde emeği geçenlere teşekkür eden İhsan Taş, “Teknik ekibinden, oyuncu kadrosuna kadar filmde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Biz ekip olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Bundan sonrası izleyicilerin takdirine kalmış. Umarım onlar da beğenir. Buradan onlara da can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Taş, Türk sinemasının son yıllarda daha da güçlendiğini belirterek, “Sinema çok büyük özveri ve fedakarlık isteyen bir iş. Her yıl yüzlerce film çekiliyor ve maalesef ki bunlardan ancak üçte biri vizyon şansı bulabiliyor. Vizyona girmeyi başarabilen her film alkışı hak ediyor bence. Yeni Nuri Bilge Ceylanların, Fatih Akınların sayısının artması ve Türk sinemasının yurt dışına açılması için genç sinemacılara da destek verilmeli ve sinemaya yatırımlar daha çok artmalı” diye konuştu.

KAYNAK: haberler

Hakkında Gökay Demirdağ

Ayrıca Kontrol Edin

Reytingleri kötü giden dizide olay sahne!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi pazartesi günleri reyting yarışının altında kalıyordu. Dizi son …

Bir yorum

  1. Ersin Korkut’un olduğu hiçbir filmi izlemem çok fazla yapmacık olmuş !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir