Anasayfa / Dünya / Gündem / Siyaset / Ver Mehteri!

Ver Mehteri!

15 Temmuz gibi çok ağır bir saldırıyı atlatan Türkiye’nin, en esaslı meselesini de böylesine sorunsuz çözebilmiş olması büyük bir başarıdır. Tabi bu yolun daha başı. Her şey yeni başlıyor. Daha büyük mücadelelere hazırlık yapın.  Tarih, hiçbir ülkenin kaldıramayacağı bir travmanın üstesinden gelip dev adımlarla yoluna devam eden yeni Türkiye’mi ve 16 Nisan’ı Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli değişikliği olarak not edecektir. Hem de karşımızda bütün Batı medeniyeti olmasına rağmen. Bunu hazmetmek onlar için o kadar da kolay olmayacak tabi. Daha çok yaygaralar bizi bekliyor. İçeride maşalar, kuklalar dışarıda şer odakları ellerinden geleni ardalarına koymayacaklar elbet..Çünkü zafer Türkiye’nin, hezimet ise Avrupa’nındır. Dediğim gibi henüz yolun başındayız. İş yapan siyasetçilerimiz, engelli koşudan kurtuldu ya buna da şükür. Tabi şimdilik. Yalnız bize değil, tüm mazlumlara umut olsun.

Garibanı ezip de yükselen bir millet değiliz biz. Tam tersi, ihtiyaç sahipleri ile her daim paylaşan bir tarihe ve liderlere sahip kanaatkâr, vefakâr bir milletiz. Milletimizin başa bağlı özü, her zaman olduğu gibi bu gün de yaşıyor. Bu millete bir lider lazımdı. Onu da buldu. Dünyayı kendi malı gören şer güçler boş durmayacak elbet. Fakat şerler şerliklerini Türk de Türklüğünü gösterecek elbet. 16 Nisan bu açıdan bir sonuç değil, bir başlangıçtır. Tabi, önümüzdeki günlerde de,  batılı gazetelerden bol bol Türkçe manşetler bekliyoruz. Onlar bizi, haklarımızı, demokrasiyi hiçe saydıkça, biz kendimize geliyoruz. Milletçe özümüze dönüyoruz. Yıllarca uyan uyan diye uyuttukları hücrelerimiz hızla dirilişte.

Türkçe Manşet Atmaya Devam Et Avrupa!

Sadece biz değil, kadim topraklarımız kazandı.  Biz idealleri olan bir toplumun çocuklarıyız. Biz gölgesinde tüm kavimlerin, tüm dinlerin huzur bulduğu bir toplumun çocuklarıyız. Kimseleri ötelemeden, yok saymadan, hor görmeden, kısa, orta ve uzun vadeli planlarımızı yaparak, gündemde kalarak yolumuza devam edeceğiz. Bugün anladı ki bu gençlik, biz tarihin figüranı olacak bir ırk değiliz. Tüm dünyaya ilan ettik. Allah nasip ederse, bundan böyle onlar bizim yazdıklarımızı oynayacaklar.

O ezanlar ki, şahadetleri dinin temeli, ama benim yurdumun üstünde inlemesin artık diyenlerin devri çok şükür artık kapanıyor. Çünkü tanrı değil ama Allah Uludur! Referandum öncesi her şeyleri hayırlara bulayan, referandum sonrası cami önlerine yığılıp ezanı yuhalayan güruhun sesi gün geçtikçe daha cılız çıkacak. Göreceğiz bu günleri, inanın. Allah sonumuzu hakikaten hayır etsin.  Referandumda evet oyu verenleri, kefereyle bir tutup denize dökmekle tehdit eden abiler,  üstat Necip Fazıl’ın ” Deden bile söndürememiş islamın nurunu, sen mi söndüreceksin ey Ebu Cehil’in torunu ” dizelerini sizlere ithaf ediyorum. Ablalarıyla beraber hareket eden milliyetçi muhafazakârlara da seslenmek isterim. Siz çok yaşayın emi. Çok yaşayın ki; sizleri izledikçe kimlerle kader birliği ve yol arkadaşlığı yaptığımızı hep hatırlayalım. Dışarıda kıyamet kopuyor. Devir, içeride kavga devri değil. Ama göremiyorlar. Dışarıya dönemiyorlar. Dünya dönüyor ama bunlar dönmüyor.

Hakkında Betül Gezen

Ayrıca Kontrol Edin

İlker Başbuğ Aday Oldu

İlker Başbuğ Aday Oldu ilk kez seçimlere girmeye hazırlanan İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir