Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı ile aşk yaşayan Fransız DJ Guido Senia sessizliğini bozdu

Published

on

Şeyma Subaşı ile aşk yaşadığı iddia edilen ve samimi fotoğrafları ile dikkat çeken Fransız DJ Guido, sosyal medya üzerinden takipçisinin yönelttiği soruyu, “Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım” diyerek yanıtladı.

“HER ŞEYİ KADERE BIRAKALIM”

Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı, Meksika Tulum’da tatilini yaparken Fransız DJ GUido ile samimi görüntüleri paylaşılmış ve ikili arasında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Fransız DJ Guido Senia, sosyal medya üzerinden takipçisinden gelen “Şeyma ile ilgili sorulara cevap vermiyorsunuz, bir ilişkiniz var mı, yok mu” sorusuna yanıt verdi. Fransız DJ, verdiği verdiği cevapta, “Kim bilir! Hadi her şeyi kadere bırakalım” ifadesini kullandı.

ÇOK KONUŞULMUŞTU

Şeyma Subaşı ile DJ Guido’nun Meksika Tulum’da bir plajda çekilen samimi görüntüleri, ikili arasında aşk iddialarını gündeme getirmişti.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Gelin adayı Hanife başını neden açtığını açıkladı!

Published

on

By

gelin dayı,hanife,başını açtı,başını neden açtığını açıkladı,izdivaç programı

İzdivaç programıyla adını duyuran tesettürlü gelin adayı Hanife Gürdal, neden başını açtığını açıklayarak eleştirilere cevap verdi. Hanife, “İslamiyeti çok güzel temsil ettiğime inanıyorum. Ama daha fazla tesettürlü kalamadım.” dedi.

Yayınlanması yasaklanan Esra Erol ve Zuhal Topal’ın izdivaç programlarıyla ünlenen gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtığını duyurmuştu. Gürdal’ın başı açık halde çekerek yayınladığı videolar ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

“İSLAMİYETİ ÇOK GÜZEL TEMSİL ETTİM”

Sosyal medya hesabından neden başını açtığını açıklayan Hanife ayrıca eleştirilere de cevap verdi Hanife konuyla ilgili, “Bugün kendime uzunca sordum ben kimim diye. ‘Ben bu giyimim ile mutlu muyum?’ diye sordum. Uzunca bu kararı düşündüm. Hayat benim hayatım. Karar benim kararım. Benim ailem komple muhafazakar. Ben kötü örnek olmuyorum. Konu inancımla alakalı değil. Konu daha güzel görünmek değil. İslamiyet çok güzel temsil ettiğimi düşünüyorum. Ben sadece daha fazla tesettürlü kalamayacağımı anladıktan sonra kararımı verdim.” ifadelerini kullandı.

gelin dayı,hanife,başını açtı,başını neden açtığını açıkladı,izdivaç programı

gelin dayı,hanife,başını açtı,başını neden açtığını açıkladı,izdivaç programı

 

 

SOSYAL MEDYAYI SALLAMIŞTI

Programların yayından kaldırılmasıyla bir benzinlikte pompacı olarak işe başlayan Hanife, başını açtığını duyurarak yüzlerce takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabını bırakarak yeni bir hesap açmıştı. Yeni halinin fotoğraf ve videolarını paylaştığı Instagram hesabını gizli tutan Hanife’nin videoları yayılmıştı. Hanife, videolarında “Ejderha” ve “Kim Sana Bu kadar Güzel Ol Dedi” şarkılarına eşlik etmişti.

 

Okumaya devam et

Magazin

Şeyma Subaşı’nı Çeşme’de içeri almadılar! Nedeni bakın ne çıktı?

Published

on

By

şeyma subaşı,burak beşer,ece akbulut,şeyma subaşı otele alınmadı

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir plaja Şeyma Subaşı’nı almamışlardı ve Subaşı 20 dakika boyunca kapıda beklemiş alınmayağını anlayınca mekanı terketmişti. Herkes nedeni Acun Ilıcalı sanarken arkasından Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi çıktı…

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Çeşme‘nin en bilindik paralı plajlarından birine alınmamıştı.

ŞEYMA’YI ESKİ SEVGİLİSİ İSTEMEMİŞ…

2 gün önce Çeşme’nin en ünlü plajlarından birine alınmayan Şeyma Subaşı‘nın haberini yapmıştık. Kapıda 20 dakika bekledikten sonra içeri alınmayacağını anlayınca mekanı terketmişti. İçerdeki kaynaklardan biri “Kızsal mesele” olduğunu söylese de bir çok kişi konunun ardından Acun Ilıcalı çıkacağını düşünmüştü. Ama öyle çıkmadı, Konunun arkasından eski sevgili çıktı.

ALINMAYACAĞINI BİLE BİLE…

Alınan bilgilere göre Şeyma’nın eski sevgilisi Çeşme’deki bu plajın sahibi Burak Beşer ve Şeyma daha önce de bu plaja gelmiş ve alınmamış yani bile bile o plaja gittiği söyleniyor. Kızsal mesele denilmesinin sebebi ise Burak Beşer’in sevgilisi Cemiyetin göz bebeği bir çok şirketi ve oteli olan Ece Akbulut’un orda olması ve Şeyma’yı istememesinden kaynaklanıyor…

kaynak:https://site-backlink.com/srX07

Okumaya devam et

Magazin

Hande Erçel’i, Babasının Yanında Şaşırtan Soru

Published

on

By

Babasıyla kol kola yürüyen güzel oyuncu Hande Erçel, barıştığı sevgilisi Murat Dalkılıç sorusu karşısında utandı.

Geçtiğimiz hafta yurt dışı tatili sırasında babasını özleyen ve not paylaşan Hande Erçel, babasıyla kavuştu. Geçen gün Yeniköy’de babası ile görüntülenen oyuncu Hande Erçel’e sevgilisi Murat Dalkılıç ile ilgili sorular yöneltildi.

SORU KARŞISINDA ŞAŞIRDI

Yeniköy’de babasıyla görüntülenen Hande Erçel muhabirlerin “Eski sevgiliniz Murat Dalkılıç ile barıştınız. Evlilik kararı aldığınız doğru mu?” sorusu karşısında şaşırdı. Bu sırada babasına bakıp gülümsedi.

hande erçel,murat dalkılıç,şaşırtan soru,sevgililer

 

 

ANNESİNİN VEFATINDAN SONRA BARIŞTILAR

Aşk yaşadıkları günden itibaren birçok kez ayrılık haberleri yapılan ikili, Hande Erçel’in annesinin vefatından sonra barışmıştı.

kaynak:https://site-backlink.com/o46KY

 

Okumaya devam et

Son Trend'ler