Connect with us

Magazin

Yeliz Yeşilmen’in Eşi Ağzını Bozdu: Senin Babanım, Anana Sor

Published

on

Yeliz Yeşilmen, eşi ve kızının fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına bir takipçisi eşi için “Baban gibi duruyor” yazınca ünlü sunucunun eşi Ali Uğur Akbaş, çok ağır cevap verdi.

Oyuncu ve sunu Yeliz Yeşilmen, eşi ve kızının fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Babamıza kavuştuk” yazdı. Bunun üzerine Yeşilmen’in bir takipçisi eşi için “Senin baban gibi duruyor” deyince, Yeşilmen’in eşi Ali Uğur Akbaş “Senin babanım anana sor” yazdı.

İKİLİNİN ARASINDA 16 YAŞ FARK VAR

Yeliz Yeşilmen, kendisinden 16 yaş büyük olan eşi Ali Uğur Akbaş ile evlendiğinde de aralarındaki yaş farkı çok konuşulmuştu. Akbaş, böyle bir yorum görünce resmen çıldırdı.
İşte Yeliz Yeşilmen’in o paylaşımı:

Magazin

Gelinim Olur Musun Programıyla Ünlü Olan Sinem Umaş İçin Emniyet Açıklama Yaptı

Published

on

Gelinim Olur Musun Programıyla Ünlü Olan  Sinem Umaş İçin Emniyet Açıklama Yaptı

“GÖREVLİ POLİS MEMURUNU DARP ETMİŞTİR”

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ise olayla ilgili açıklama yaptı. Yazılı açıklamada, “15 Ekim’de saat 00.30 sıralarında Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan devriye görevi esnasında bir marketten elinde siyah poşetle çıkan bir kadının elindeki poşetin kontrolü için izin istendi. Bu talebi onaylaması üzerine poşet kontrol edildiğinde içerisinde alkollü içeceklerin olduğu görüldü. 4250 sayılı ‘İspirto ve ispirtolu içkiler inhisarı kanununa muhalefet‘ suçundan saat 22.00’den sonra alkollü madde satışından dolayı markete idari işlem yapılmak için Sinem Umaş, refakate alınarak markete girilmek istendiğinde görevlilere hakaretlerde bulunmaya başlamış ve refakatten kurtulmak için görevli polis memurunu darp etmiştir.”

“YERE DÜŞEREK VÜCUDUNDA HAFİF YARALANMALAR MEYDANA GELMİŞTİR”

“Bu sırada görevli polis memurunun üzerinde bulunan zimmetli el telsizinin düşerek kırılmasına sebebiyet vermiştir. Kadın olması sebebiyle şahsı zapt etmekte güçlük çeken görevlilerimizin elinden kurtulmak isterken yere düşerek vücudunda hafif yaralanmalar meydana gelmiştir. Daha sonra Umaş, zorlukla zapt edilerek gerekli adli ve idari işlemler için polis merkezine götürülürken araç içerisinde de görevlilere hakaret etmeye devam etmiştir. Konuyla ilgili olarak market sahibi M.Y. isimli şahsa gerekli idari işlem yapılmış, Sinem Umaş hakkında ‘Görevi yaptırmamak için direnme’, ‘Mala zarar verme’, ‘Hakaret’ ve ‘Görevli memuru darp etme’ suçlarından adli işlemler yapılarak nöbetçi cumhuriyet savcısının talimatıyla adliyeye sevk edilmesi istenilmiştir”

Okumaya devam et

Magazin

Simge Barankoğlu İddiaları Yalanladı

Published

on

Simge Barankoğlu İddiaları Yalanladı

İzmir’in Ödemiş ilçesinde oturan ve sosyal medya hesaplarından şarkı söyleyerek videolar paylaşan Simge Barankoğlu (23), elektronik sigara reklamı yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındığına dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

 

Okumaya devam et

Magazin

Eda Taşpınar, Liseden 25 Yaş büyük Sevgilisini Babası Olarak Tanıttığı İçin Kovulmuş

Published

on

Eda Taşpınar, Liseden 25 Yaş büyük Sevgilisini Babası Olarak Tanıttığı İçin Kovulmuş

Eda Taşpınar lise yıllarındaki bir skandal ile yeniden gündemde. Taşpınar, lisedeyken kendisinden 25 yaş büyük aşkını babası diye okula götürdüğü için Robert Koleji’nden atılmıştı. Önceki gün eski okulunun partisine davet edilen Taşpınar, sosyal medyada olay oldu.

Eda Taşpınar, cem patpat

Eda Taşpınar, Liseden 25 Yaş büyük Sevgilisini Babası Olarak Tanıttığı İçin Kovulmuş

Sosyete hayatının marjinal ismi Eda Taşpınar, önceki günkü paylaşımıyla takipçilerini yıllar öncesine götürdü. Eda Taşpınar, eğitimiyle dünyanın sayılı okulları arasındaki Robert Koleji’nin mezunları için vereceği 4 Kasım’daki ‘Homecoming’ (Yuvaya dönüş) partisinin davetiyesini;

“Atılmış olsan da homecoming… Mezun olamadım; ama çok şey öğrendim” notuyla Instagram’da paylaştı. 38 yaşındaki ikoncanın bu paylaşımı da yıllar önce Robert Koleji’nden atıldığını yeniden akıllara getirdi.

DALGA KONUSU OLDU

Paylaşımıyla sosyal medyada dalga konusu olan Eda Taşpınar‘ın okuldan atılma hikayesi ise şöyle:

İkoncanın lisede okurken kendisinden 25 yaş büyük aşkı Cem Patpat‘ı birçok kez ‘babası kılığında’ okula getirmesi ile  Eda Taşpınar, son sınıfta okuldan atılır.

 

Kaynak: İnternethaber

Okumaya devam et

Son Trend'ler