Connect with us

Magazin

Şeyma Subaşı’nı Çeşme’de içeri almadılar! Nedeni bakın ne çıktı?

Published

on

şeyma subaşı,burak beşer,ece akbulut,şeyma subaşı otele alınmadı

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir plaja Şeyma Subaşı’nı almamışlardı ve Subaşı 20 dakika boyunca kapıda beklemiş alınmayağını anlayınca mekanı terketmişti. Herkes nedeni Acun Ilıcalı sanarken arkasından Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi çıktı…

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde Çeşme‘nin en bilindik paralı plajlarından birine alınmamıştı.

ŞEYMA’YI ESKİ SEVGİLİSİ İSTEMEMİŞ…

2 gün önce Çeşme’nin en ünlü plajlarından birine alınmayan Şeyma Subaşı‘nın haberini yapmıştık. Kapıda 20 dakika bekledikten sonra içeri alınmayacağını anlayınca mekanı terketmişti. İçerdeki kaynaklardan biri “Kızsal mesele” olduğunu söylese de bir çok kişi konunun ardından Acun Ilıcalı çıkacağını düşünmüştü. Ama öyle çıkmadı, Konunun arkasından eski sevgili çıktı.

ALINMAYACAĞINI BİLE BİLE…

Alınan bilgilere göre Şeyma’nın eski sevgilisi Çeşme’deki bu plajın sahibi Burak Beşer ve Şeyma daha önce de bu plaja gelmiş ve alınmamış yani bile bile o plaja gittiği söyleniyor. Kızsal mesele denilmesinin sebebi ise Burak Beşer’in sevgilisi Cemiyetin göz bebeği bir çok şirketi ve oteli olan Ece Akbulut’un orda olması ve Şeyma’yı istememesinden kaynaklanıyor…

kaynak:https://site-backlink.com/srX07

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Hadise fotoğraf paylaştı göğüs ucunu takipçileri fark etti

Published

on

Sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla beğenileri toplayan Hadise, hayranları tarafından göğüs ucunun gözüktüğü konusunda uyarıldı.

DETAYI FARK ETMEDİ

Paylaştığı son fotoğrafta ise herkese mutlu haftalar dileyen Hadise, cesur kıyafetindeki göğüs ucu detayını fark etmedi. Fotoğrafı fan sayfalarında paylaşılan şarkıcıya yorum yağdı.

“HİÇ Mİ FARK ETMEDİN”

Ancak ünlü şarkıcının dikkatli takipçileri, Hadise’nin göğüs ucunun göründüğünü ve bu fotoğrafı hemen kaldırması gerektiği konusunda “Göğüs görünüyor hiç mi farkına varmadın” uyarılarında bulundular.

Kaynak: https://site-backlink.com/KPpGx

Okumaya devam et

Magazin

Şeyma Subaşı’ndan aylar sonra gelen Acun Ilıcalı itirafı

Published

on

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan kısa bir süre sonra kitap çıkaran Şeyma Subaşı, köşe yazarlarının bile gündemine taşınmış, eleştirilerin hedefi olmaktan kaçamamıştı. Subaşı daha sonra gelen olumsuz tepkilere dayanamayarak kitabı kendisinin yazmadığını, başarılı editörlere hayat hikayesini anlatıp kitabi onların yazdığını söylemişti.

Subaşı’nın merak edilen kitabının ayrıntıları çıkmaya başladı. Kitapta “Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum” kısmı ise oldukça dikkat çekti.

İşte olay olan kitaptan dikkat çekici bölümler;

“Yalnızdım. Fiziken ve psikolojik olarak çok yalnız. Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum. Hani her şeyin sonuna gelmiş gibi hissedersiniz ya. İşte tam o kara delik. Badem gözlü kızım sayesinde o delikten çıktım. Bazı hatalara düşsek de sonunda özgür bıraktık birbirimizi. İyi ki de yapmışız.”

SEVGİLİSİ GUIDI SENIA

İşte biri girdi hayatıma. Lüks ve kalabalık değil. Sadelik ve baş başalık kalbimi doldurdu. Birbirimize iyi geliyoruz.

“KİMSEYE BÜYÜK BİR AŞKLA BAĞLANMADIM”

Kimseye büyük bir aşkla, hayranlıkla bağlanmadım. Dışarıdan bakıldığında salak gibi görünüyorum, belki güzel belki de komik. Ama umurumda değil. Hayatımda kimsenin canını bilerek incitmek istemedim.”

kaynak: https://site-backlink.com/91i76

Okumaya devam et

Magazin

Mesut Özil’in gergin anları… Etrafını sardılar!

Published

on

Eğlence mekanlarının önünde bekleyip çıkışta ısrarlı tavırlarıyla vatandaşı çileden çıkaran çiçekçilerin son kurbanı Mesut Özil oldu. 7 Haziran’da evlendiği Amine Gülşe ile Çeşme’de balayına çıkan Arsenal’in yıldız futbolcusu, önceki akşam Alaçatı’daki bir mekandaydı. Almanya’dan gelen misafirleri ile mekanda eğlenen ünlü futbolcunun keyfi, çıkışta çiçekçilerin etrafını sarmasıyla kaçtı.

Bu sırada çantasından cüzdanını çıkaran Özil, çiçekçilerin kendisini itmesiyle sinirlendi. Satıcıların laubali tavırlarına kızan futbolcu, çiçekçilere sesini yükseltip duruma tepki gösterdi. Özil, kısa süreli gerginliğin ardından misafiriyle soluğu Alaçatı’daki 10 milyon liralık villasında aldı.

Kaymak: https://site-backlink.com/jue3S

Okumaya devam et

Son Trend'ler