Connect with us

İzmir Haber

Dertlerinize Profesyonel Destek!

Published

on

Temizlik sektörü söz konusu olduğunda, net bir detay açıkça görülüyor: temizlik hizmeti artık pek çok ev sahibi için lüks bir hizmet olmaktan çıktı. Hatta temizlik hizmetini alma sıklığı bile arttı. Günden güne gelişen trendler, yenilikler izmir en iyi temizlik şirketleri arasındaki rekabeti de farklı bir boyuta taşımaktadır. Zamana meydan okuyan ev sahipleri ya da ofis sahipleri gözünde kendilerine güvenmelerini sağlayarak en iyi hizmeti sunmak için belli bir yarışın içerisinde bulunduklarının farkındalar. Bu anlamda İzmir Temizlik Şirketi her konuda kendilerini hazırlamakta, yetiştirmekte ve hak edilen hizmetleri vermektedir. Devrimizde çoğu aile üyeleri çalışmakta, birçok ihtiyacını dışardan karşılamakta. Burada bahsetmeye çalıştığımız şey, zamanlarının başka yerlerde daha iyi geçirildiğine inanılmasıdır. Bu yaklaşımın etkisi artarken de temizlik hizmetlerinin ekstra bir hizmet olarak değil zorunluluk olarak algılanması noktasına gelmiş durumdayız. İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor. İş hayatları yoğun olan kişiler arkadaşları ve aileleriyle geçirecekleri zamana daha fazla önem vermektedirler.  Ne kadar temizlik hizmeti yaşam alanlarınızın temizliği için alınsa da aslında satın alınan şey zaman olmuş oluyor, size kalan zaman. Bu düşüncenin arasından sıyrılarak, en kaliteli hizmeti veren temizlik şirketi olmak da ayrı bir başarı gerektirir. İzmir ev temizliği hizmeti sıklıkla tercih edilen hizmetlerimizden olup uygun fiyatlarda ve sizin belirleyeceğiniz planla yapılabilmektedir. Ev temizliği ile ilgili daha geniş bilgiler için web sayfamızda bulunan İzmir ev temizliği  yazımızda detayları öğrenebilirsiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Tavsiye

izmir temizlik şirketi, izmir temizlik şirketi yorum, izmir ev temizliği

İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor.

İzmir temizlik şirketi tavsiye etmeye gelindiğinde her açıdan donanımlı, kendini sürekli geliştiren bir firma olması gerekiyor. Temizlik sektörünün geldiği nokta oldukça zorlaşmıştır. Eğilim teknolojiye doğru ilerliyor. Başta temizlik şirketi İzmir olmak üzere birçok başarılı temizlik şirketi sektörde mevcut olan yararlı yönetim uygulamalarından ve yazılımlarından yararlanmaya başlayacaklar. Bu, şirketlerin daha güçlü, daha verimli ve akıcı hale gelmesini sağlayacaktır. Bu teknolojiyi kullanmak, çalışanlar ve müşteriler arasında daha iyi iletişim kurulmasını sağlarken, hizmetlerin, çalışmaların her aşamasında bilgilendirmeye, iyileştirmeye devam edecektir.  Kendimizle olan yarışımızda hizmetlerimizi daha ileriye götürmek için operasyonlarımızı optimize etmek için yatırımlar yaparak piyasada rekabeti en üst düzeyde tutmayı başarabilmekteyiz. Müşterilerimizin hem kendi talepleri hem de düzenin değişmesi, gelişmesi ile ortaya çıkan tablo karşısında hazırlı olmalı hatta bir adım önde olmak durumundayız. Hizmetlerin kalitesinden, müşterilerin talebine, ekibin yetkinliğine kadar her alanda göstereceğimiz faaliyetler ile farkımızı göreceksiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Çağın Getirdiklerine En İyi Şekilde Hazırlanarak Karşılık Vermektedir

Birçok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de telefonla iletişim ve hizmet almak önemini korurken, bahsettiğimiz dönüşümlerden sonra sosyal medyanın gücü kendini göstermeye başlamıştır. izmirde temizlik şirketi tavsiye eden kişilerin çoğunluğu sosyal medya üzerinden kendilerini göstermektedir. An itibariyle bir web sitesine, sosyal medya kanallarından en az bir tanesine sahip olmayan firma için çok fazla bir şey söyleyemeyiz. Kalite, güven, anlık iletişim, anlık destek gibi konularda müşteriler ile yakın temas kuran temizlik firması olarak ciddiyetle her an müşterilerimize gereken desteği ve hizmeti vermekteyiz. Sonuçta insanların% 53’ü doğrudan mesaj gönderebilecekleri bir işletme ile alışveriş yapmak istemektedir. Bu şekilde oluşturulan sayfalar aracılığıyla iletişime geçen müşterilerimizin kafalarındaki sorular, güvenilir bir imaja dönüşmekte ve gönül rahatlığıyla bizden hizmet alabilmektedirler. İzmir Temizlik Şirketi olduğumuz her an sorumluluklarımızın bilincinde olarak her gün kalitemizi, hizmetlerimizi arttırma yolunda çalışmaktayız. İçinde bulunduğumuz çağın gerektirdiklerini, müşterilerimizin talepleriyle harmanlayıp en uygun izmir temizlik şirketleri fiyatları sunarak memnuniyetlerini arttırmaktayız. Sizlerin de yakından takip ettiği her an yeni ihtiyaçların, yeni isteklerin ortaya çıkarak, anında çözüm üretilmesi beklenen günümüzde, temizlik hizmetlerinin de bu çağa uymasını sağlamak, çıtayı en iyi noktaya yükseltmek her zaman görevimiz olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

İzmir toplu ulaşımında YKS düzenlemesi!

Published

on

By

izmir,toplu taşıma,ysk düzenlenmesi,ek sefer konuldu,ek otobüs

İzmir’de toplu ulaşıma YKS düzenlemesi getirildi. Hafta sonu Üniversite sınavına girecek öğrenciler için ek seferler düzenlenecek. İşte detaylar..

Hafta sonu yapılacak ve tüm öğrencilerin heyecanla beklediği YKS için İzmir’de toplu ulaşıma yeni düzenleme getirildi.

ADAYLARA KOLAYLIK SAĞLAMASI İÇİN EK SEFERLER KONULDU

15 Haziran-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumlar Sınavı nedeniyle bir dizi önlem alındı. Adayların sınav merkezlerine ulaşımda zorluk çekmemesi için sefer sayıları arttırıldı. ESHOT Genel Müdürlüğü, sınav saatlerini göz önünde bulundurarak sınav merkezlerinin yoğunlukta olduğu hatlar, metro bağlantılı hatlar, 525 numaralı Bornova Metro – Ege Üniversitesi Kampüs ve 412 numaralı Tınaztepe – Yerleşke hatlarına ilave seferler koydu.

HANGİ SAATLERDE EK SEFERLER OLACAK?

353 Gaziemir–Tınaztepe, 290 Bostanlı İskele–Tınaztepe, 390 Tınaztepe–Bornova Metro 596 Katip Çelebi Üniversitesi–Egekent Aktarma, 690 Tınaztepe–F.Altay Aktarma hatları tüm gün, 63 Evka 3 Metro-Konak, 70 Tınaztepe-Halkapınar Metro, 80 Bozyaka-Halkapınar Metro, 90 Gaziemir-Halkapınar Metro, 121 Bostanlı İskele-Konak, 802 Egekent Aktarma-Konak hatları ise sınav günleri sabah 06.00-09.00 saatleri arasında hizmet verecek.

kaynak:https://site-backlink.com/nL9ng

Okumaya devam et

Genel

İzmir Valiliği’nden LGBTİ etkinliklerine yasak

Published

on

By

izmir,lgtbı,yasak,izmir valiliği yasak

İzmir Valiliği’nce LGBTİ topluluğunun 17- 23 Haziran’da kentte düzenlemeyi planladığı etkinliklere izin verilmeyeceği duyuruldu.

Valiliğin internet sitesinden yapılan açıklamada, LGBTİ topluluğunun 17- 23 Haziran’da gerçekleştirmeyi planladığı etkinliklerin yasaklandığı belirtildi. ‘İzmirBirlikte Güçlü’ ve ‘İzmir Pride’  Twitter hesaplarının yanı sıra İzmir Genç LGBTİ Derneği’nin Facebook hesabından çeşitli etkinlikler düzenleneceği paylaşımlarının yapıldığı belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi:
“2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu ve Uygulanmasına Dair Yönetmelik ile 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 11/A-C maddeleri gereğince ilimizde yaşayan insanların  huzur ve güvenliğinin, kişi dokunulmazlığının, tasarrufa müteallik emniyetin, kamu güvenliği ve esenliğinin sağlanması;  milli güvenlik, kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi, genel sağlığın ve genel ahlakın veya başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması, olası şiddet ve terör olaylarının önüne geçebilmek amacıyla yapılması planlanan çeşitli etkinlikler valiliğimizce yasaklanmıştır.”

kaynak:https://site-backlink.com/1DweB

Okumaya devam et

Genel

İzmir Büyükşehir Belediyesi Göztepe’yi destekleyecek

Published

on

By

izmir,göztepe,göztepe kutlaması,izmir büyükşehir belediye başkanı,tunç soyer

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Torbalı’da önceki dönem Göztepe’ye bir arazi için verilen intifa hakkının iptal edilmesiyle ilgili, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Göztepe’yi destekleyecek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Torbalı’da önceki dönem Göztepe‘ye bir arazi için verilen intifa hakkının iptal edilmesiyle ilgili, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Göztepe’yi destekleyecek. Torbalı’daki arazide tekrar Göztepe’ye intifa hakkı verilmesini sağlayacağız. Göztepe’yi yarı yolda bırakmayacağız” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi haziran ayı meclis toplantısının üçüncü oturumu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer idaresinde gerçekleşti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, Torbalı’da önceki dönem bir arazi için Göztepe Spor Kulübüne verilen intifa hakkının iptal edilmesiyle ilgili de açıklama yaptı. Başkan Soyer, “İzmir Büyükşehir Belediyesi Göztepe’yi destekleyecek. Torbalı’daki arazide tekrar Göztepe’ye intifa hakkı verilmesini sağlayacağız. Göztepe’yi yarı yolda bırakmayacağız” diye konuştu.

izmir,göztepe,göztepe kutlaması,izmir büyükşehir belediye başkanı,tunç soyer

izmir,göztepe,göztepe kutlaması,izmir büyükşehir belediye başkanı,tunç soyer

“Göztepe’yi yarı yolda bırakmayacağız”
Başkan Soyer, Torbalı’daki iptale dair, “Çok net söylüyorum; İzmir Büyükşehir Belediyesi Göztepe’yi destekleyecek. Torbalı’daki arazide tekrar Göztepe’ye intifa hakkı verilmesini sağlayacağız. Göztepe’yi yarı yolda bırakmayacağız. Biz bugüne kadar Göztepe’yi destekledik bundan sonra da destekleyeceğiz. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın” açıklamasını yaptı.

Konut suyunda yüzde 10’luk indirim
İzmir Büyükşehir Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısının ardından İZSU Genel Kurulu gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılmadığı İZSU oturumunu Başkan Vekili Mustafa Özuslu yönetti. Toplantıda su ve atık sulara ilişkin uygulanan 2 kademeli fiyatı 3 kademeye çıkarılması oylandı ve kabul edildi. Ayrıca 1 Temmuz’dan itibaren kentte kullanılacak konut suyunda yüzde 10’luk indirim uygulanacağı da aktarıldı. İndirim kararı meclisten oy birliğiyle geçti. Oturumda konuşan AK Partili Meclis Üyesi Hüsnü Boztepe, “Yüzde 10’luk indirim 0 ve 13 metreküp arasında oluyor. Bunu İzmir halkının bilmesini istiyoruz. 100 TL’lik bir fatura 97 TL gibi gelecek” dedi. MHP Meclis Üyesi Osman Mert ise, Foça’daki kanalizasyon sorununa dair konuştu. MHP’li Mert, “Foça’da kanalizasyonun olmadığı yerler var ama buralarda katı atık su bedelleri alınıyor. Bir evden iki işlem alınıyor. İZSU’nun bir çalışma ve işlem yapmasını talep ediyorum” diye konuştu. 1 Temmuz’dan itibaren uygulanacak fiyat indirimine dair açıklama yapan AK Parti Grup Sözcüsü Fatih Taştan ise, “Yıllardan beri İzmir’de su fiyatı indirilsin diyoruz. Birazdan ‘Türkiye’deki en ucuz su’ denilecek. Tartıştığımız konu konutla alakalıdır. Bize en yakın İstanbul’dur. Kuruşlarla birlikte küsurat olarak İzmir daha ucuzdur. Doğrudur ama İstanbul 0-15 metreküpü baz alıyor. İzmir’imiz için hayırlı bir adımdır. Olumlu oy kullanacağız” açıklamasında bulundu.

kaynak:https://site-backlink.com/duH5I

Okumaya devam et

Son Trend'ler