Connect with us

İzmir Haber

Dertlerinize Profesyonel Destek!

Published

on

Temizlik sektörü söz konusu olduğunda, net bir detay açıkça görülüyor: temizlik hizmeti artık pek çok ev sahibi için lüks bir hizmet olmaktan çıktı. Hatta temizlik hizmetini alma sıklığı bile arttı. Günden güne gelişen trendler, yenilikler izmir en iyi temizlik şirketleri arasındaki rekabeti de farklı bir boyuta taşımaktadır. Zamana meydan okuyan ev sahipleri ya da ofis sahipleri gözünde kendilerine güvenmelerini sağlayarak en iyi hizmeti sunmak için belli bir yarışın içerisinde bulunduklarının farkındalar. Bu anlamda İzmir Temizlik Şirketi her konuda kendilerini hazırlamakta, yetiştirmekte ve hak edilen hizmetleri vermektedir. Devrimizde çoğu aile üyeleri çalışmakta, birçok ihtiyacını dışardan karşılamakta. Burada bahsetmeye çalıştığımız şey, zamanlarının başka yerlerde daha iyi geçirildiğine inanılmasıdır. Bu yaklaşımın etkisi artarken de temizlik hizmetlerinin ekstra bir hizmet olarak değil zorunluluk olarak algılanması noktasına gelmiş durumdayız. İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor. İş hayatları yoğun olan kişiler arkadaşları ve aileleriyle geçirecekleri zamana daha fazla önem vermektedirler.  Ne kadar temizlik hizmeti yaşam alanlarınızın temizliği için alınsa da aslında satın alınan şey zaman olmuş oluyor, size kalan zaman. Bu düşüncenin arasından sıyrılarak, en kaliteli hizmeti veren temizlik şirketi olmak da ayrı bir başarı gerektirir. İzmir ev temizliği hizmeti sıklıkla tercih edilen hizmetlerimizden olup uygun fiyatlarda ve sizin belirleyeceğiniz planla yapılabilmektedir. Ev temizliği ile ilgili daha geniş bilgiler için web sayfamızda bulunan İzmir ev temizliği  yazımızda detayları öğrenebilirsiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Tavsiye

izmir temizlik şirketi, izmir temizlik şirketi yorum, izmir ev temizliği

İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor.

İzmir temizlik şirketi tavsiye etmeye gelindiğinde her açıdan donanımlı, kendini sürekli geliştiren bir firma olması gerekiyor. Temizlik sektörünün geldiği nokta oldukça zorlaşmıştır. Eğilim teknolojiye doğru ilerliyor. Başta temizlik şirketi İzmir olmak üzere birçok başarılı temizlik şirketi sektörde mevcut olan yararlı yönetim uygulamalarından ve yazılımlarından yararlanmaya başlayacaklar. Bu, şirketlerin daha güçlü, daha verimli ve akıcı hale gelmesini sağlayacaktır. Bu teknolojiyi kullanmak, çalışanlar ve müşteriler arasında daha iyi iletişim kurulmasını sağlarken, hizmetlerin, çalışmaların her aşamasında bilgilendirmeye, iyileştirmeye devam edecektir.  Kendimizle olan yarışımızda hizmetlerimizi daha ileriye götürmek için operasyonlarımızı optimize etmek için yatırımlar yaparak piyasada rekabeti en üst düzeyde tutmayı başarabilmekteyiz. Müşterilerimizin hem kendi talepleri hem de düzenin değişmesi, gelişmesi ile ortaya çıkan tablo karşısında hazırlı olmalı hatta bir adım önde olmak durumundayız. Hizmetlerin kalitesinden, müşterilerin talebine, ekibin yetkinliğine kadar her alanda göstereceğimiz faaliyetler ile farkımızı göreceksiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Çağın Getirdiklerine En İyi Şekilde Hazırlanarak Karşılık Vermektedir

Birçok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de telefonla iletişim ve hizmet almak önemini korurken, bahsettiğimiz dönüşümlerden sonra sosyal medyanın gücü kendini göstermeye başlamıştır. izmirde temizlik şirketi tavsiye eden kişilerin çoğunluğu sosyal medya üzerinden kendilerini göstermektedir. An itibariyle bir web sitesine, sosyal medya kanallarından en az bir tanesine sahip olmayan firma için çok fazla bir şey söyleyemeyiz. Kalite, güven, anlık iletişim, anlık destek gibi konularda müşteriler ile yakın temas kuran temizlik firması olarak ciddiyetle her an müşterilerimize gereken desteği ve hizmeti vermekteyiz. Sonuçta insanların% 53’ü doğrudan mesaj gönderebilecekleri bir işletme ile alışveriş yapmak istemektedir. Bu şekilde oluşturulan sayfalar aracılığıyla iletişime geçen müşterilerimizin kafalarındaki sorular, güvenilir bir imaja dönüşmekte ve gönül rahatlığıyla bizden hizmet alabilmektedirler. İzmir Temizlik Şirketi olduğumuz her an sorumluluklarımızın bilincinde olarak her gün kalitemizi, hizmetlerimizi arttırma yolunda çalışmaktayız. İçinde bulunduğumuz çağın gerektirdiklerini, müşterilerimizin talepleriyle harmanlayıp en uygun izmir temizlik şirketleri fiyatları sunarak memnuniyetlerini arttırmaktayız. Sizlerin de yakından takip ettiği her an yeni ihtiyaçların, yeni isteklerin ortaya çıkarak, anında çözüm üretilmesi beklenen günümüzde, temizlik hizmetlerinin de bu çağa uymasını sağlamak, çıtayı en iyi noktaya yükseltmek her zaman görevimiz olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir Haber

Helikopterli Trafik Denetimlerin de Ceza Yağdı!

Published

on

2019 yılı bütçe yasasına göre 2019 yılında 6 milyar 165 milyon lira trafik cezasının kesilerek hazine bütçesine gelir elde edilmesi hedeflenmişti. Bu kapsamda Kara yolları Trafik Kanunu’nda yapılan değişikliğin TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilmesiyle trafik cezalarına yeni zamlar geldi.

Haksız kesilen trafik cezalarına karşı sürücülerin 15 iş günü içinde Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurması gerekiyor. Cezanın plakaya uygulandığı durumlarda itiraz etme hakkı, cezanın tebliğ edildiği günden itibaren başlayacaktır. İsminize kesilmiş olan trafik cezası size 10 iş günü içerisinde tebliği edilmemişse, bu durumda Sulh Ceza Mahkemesi’ne itiraz edebilme hakkınız bulunuyor.

2019 yılı itibarıyla trafik cezaları şöyle belirlendi;

– Emniyet kemeri takmayanlara 134 TL
– Araçta sigara içen sürücüye 134 TL

–…Haberin devamını ceza avukatı web sayfasından görebilirsiniz.. (daha&helliip;)

Okumaya devam et

İzmir Haber

İzmir’de su kesintisi!

Published

on

By

su kesintisi,hangi illerde sular kesilcek,sular ne zaman gelicek

İzmir’de yapılan onarım ve bakım çalışmaları nedeniyle su kesintileri yaşanabiliyor. Vatandaşların da akıllarında hangi ilçelerde sular kesilecek? Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi ne kadar sürecek? gibi sorular oluşuyor. Tüm bu soruların yanıtları ve bugün yaşanacak su kesintisine dair cevaplar haberimizde…

su kesintisi,hangi illerde sular kesilcek,sular ne zaman gelicek

İzmir’de su kesintisi

İzmir’de meydana gelen su kesintileri vatandaşları endişelendiriyor. Vatandaşlar da hangi ilçelerde ne kadar süreyle su kesintisi yaşanacağını araştırmaya başlıyor. İşte 21 Mart İzmir’de su kesintisinin detayları…

İzmir’de hangi ilçelerde ne kadar süre ile sular kesilecek? (21 MART)

ÇİĞLİ – KÜÇÜK ÇİĞLİ
10:00 ile 12:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır.

KARŞIYAKA – DEDEBAŞI BOSTANLI
09:00 ile 17:00 arasında yaklaşık 8 saat su kesintisi olacaktır.

MENEMEN – GAZİ MUSTAFA KEMAL, İNÖNÜ, 85.YIL CUMHURİYET
08:00 ile 11:15 arasında yaklaşık 3 saat 15 dakika su kesintisi olacaktır.

ÖDEMİŞ – BADEMLİ
09:00 ile 16:00 arasında yaklaşık 7 saat su kesintisi olacaktır.

SEFERİHİSAR – CAMİKEBİR, ÇOLAK İBRAHİM BEY, HIDIRLIK, TURABİYE
09:15 ile 16:00 arasında yaklaşık 6 saat 45 dakika su kesintisi yaşanacaktır.

SELÇUK – ATATÜRK
10:40 ile 11:35 arasında yaklaşık 55 dakika su kesintisi yaşanacaktır.

 

kaynak:https://www.egehaber.com/izmir/izmir-de-su-kesintisi-21-mart-2019-hangi-ilce-ve-mahallelerde-h274317.html

Okumaya devam et

İzmir Haber

İzmir Konak’ta tapu sevinci!

Published

on

By

izmir, Tapu, Gültepe, çıtak arazisi, İzmir Gültepe, Konak, izmir haber

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde ikamet eden halk tapularına kavuşmaya başladı. ‘Çıtak arazisi’ olarak adlandırılan bölgede yaşayan gecekondu sakinleri tapularını almanın mutluluğunu yaşıyor. Detaylar haberimizde…

izmir, Tapu, Gültepe, çıtak arazisi, İzmir Gültepe, Konak, izmir haber

Tapu sevinci

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde ikamet eden halk tapularına kavuşmaya başladı. ‘Çıtak arazisi’ olarak adlandırılan bölgede yaşayan gecekondu sakinleri tapularını almanın mutluluğunu yaşıyor. Konak Belediye Meclisi’nden çıkan karar doğrultusunda, mülkiyeti belediyede olan arazide yaşayanlar tapularını emlak beyan değeri üzerinden almaya devam ediyor.

Halk dileyle ‘Çıtak Arazisi’

Gültepe semtinde yer alan ve halk arasında ’Çıtak Arazisi’ olarak anılan bölgede yaşayan gecekondu sahipleri, tapularına kavuşmanın sevincini yaşadı. Vatandaşlar, kendilerine bu fırsatı sunan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a ve ekibine teşekkür etti. Çıtak Arazisi’nde oturup tapu alanlar, birçok komşusunun da tapu için başvurduğunu söyledi. Yıllarca kaçak oturdukları gecekondularında hep yıkılma korkusu yaşadıklarını anlatan vatandaşlar, “Şükürler olsun tapumuza kavuştuk, artık içimiz rahat” diyerek sevinçlerini dile getirdi.

Bektaş açıklamayı yaptı

Tapusunu alanlara hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Pekdaş, sunulan bu fırsatı diğer gecekondu sahiplerinin de kaçırmamasını önerdi. Pekdaş, “İmar Barışı’na başvurup arsa almak isteyenlere piyasa rayiç değeri üzerinden faiz işletilerek satış yapılıyor. Biz ise emlak beyan değeri üzerinden faizsiz, dört yılda taksitle ödeme imkanıyla tapularını veriyoruz. Böyle bir satış imkanı yok. Bu bir tapu satışı değil, tapuları sahiplerine kavuşturuyoruz” diye konuştu.

Bölgenin 40 yıllık tapu sorununu çözdüklerini dile getiren Pekdaş, “1987 yılından önce imar affına müracaatı olanlara tapularını hemen veriyoruz. Emlak Kamulaştırma Müdürlüğümüzdeki arkadaşlarımız her türlü bilgilendirmeyi yapmaya hazır. Hemşehrilerimiz bu fırsatı kaçırmasınlar. Tapularına bir an önce kavuşsunlar” dedi.

Konak Belediye Meclisi’nde alınan kararla, mülkiyeti belediyeye ait olan Çıtak Arazisi’nde yaşayan gecekondu sahiplerine tapuları emlak beyan değeri üzerinden faizsiz, dört yılda eşit taksitler halinde ödemek koşuluyla veriliyor. Bu fırsattan 1984 yılında çıkarılan imar affı kapsamında, 1987 yılına kadar başvuru yapanlara tapularını veriliyor.

 

kaynak:https://www.egehaber.com/izmir/izmir-konak-ta-tapu-sevinci-gultepe-halki-tapularini-almaya-h274318.html

Okumaya devam et

Son Trend'ler