Connect with us

İzmir Haber

Dertlerinize Profesyonel Destek!

Published

on

Temizlik sektörü söz konusu olduğunda, net bir detay açıkça görülüyor: temizlik hizmeti artık pek çok ev sahibi için lüks bir hizmet olmaktan çıktı. Hatta temizlik hizmetini alma sıklığı bile arttı. Günden güne gelişen trendler, yenilikler izmir en iyi temizlik şirketleri arasındaki rekabeti de farklı bir boyuta taşımaktadır. Zamana meydan okuyan ev sahipleri ya da ofis sahipleri gözünde kendilerine güvenmelerini sağlayarak en iyi hizmeti sunmak için belli bir yarışın içerisinde bulunduklarının farkındalar. Bu anlamda İzmir Temizlik Şirketi her konuda kendilerini hazırlamakta, yetiştirmekte ve hak edilen hizmetleri vermektedir. Devrimizde çoğu aile üyeleri çalışmakta, birçok ihtiyacını dışardan karşılamakta. Burada bahsetmeye çalıştığımız şey, zamanlarının başka yerlerde daha iyi geçirildiğine inanılmasıdır. Bu yaklaşımın etkisi artarken de temizlik hizmetlerinin ekstra bir hizmet olarak değil zorunluluk olarak algılanması noktasına gelmiş durumdayız. İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor. İş hayatları yoğun olan kişiler arkadaşları ve aileleriyle geçirecekleri zamana daha fazla önem vermektedirler.  Ne kadar temizlik hizmeti yaşam alanlarınızın temizliği için alınsa da aslında satın alınan şey zaman olmuş oluyor, size kalan zaman. Bu düşüncenin arasından sıyrılarak, en kaliteli hizmeti veren temizlik şirketi olmak da ayrı bir başarı gerektirir. İzmir ev temizliği hizmeti sıklıkla tercih edilen hizmetlerimizden olup uygun fiyatlarda ve sizin belirleyeceğiniz planla yapılabilmektedir. Ev temizliği ile ilgili daha geniş bilgiler için web sayfamızda bulunan İzmir ev temizliği  yazımızda detayları öğrenebilirsiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Tavsiye

izmir temizlik şirketi, izmir temizlik şirketi yorum, izmir ev temizliği

İzmir temizlik şirketleri yorum ve değerlendirmelerinde artık hizmet alan kişi ve kurumların çoğu artık temizlik hizmetlerinin lüks olarak satılmadığını, insanların zaten temizlik hizmeti aldıklarını düşünüyor.

İzmir temizlik şirketi tavsiye etmeye gelindiğinde her açıdan donanımlı, kendini sürekli geliştiren bir firma olması gerekiyor. Temizlik sektörünün geldiği nokta oldukça zorlaşmıştır. Eğilim teknolojiye doğru ilerliyor. Başta temizlik şirketi İzmir olmak üzere birçok başarılı temizlik şirketi sektörde mevcut olan yararlı yönetim uygulamalarından ve yazılımlarından yararlanmaya başlayacaklar. Bu, şirketlerin daha güçlü, daha verimli ve akıcı hale gelmesini sağlayacaktır. Bu teknolojiyi kullanmak, çalışanlar ve müşteriler arasında daha iyi iletişim kurulmasını sağlarken, hizmetlerin, çalışmaların her aşamasında bilgilendirmeye, iyileştirmeye devam edecektir.  Kendimizle olan yarışımızda hizmetlerimizi daha ileriye götürmek için operasyonlarımızı optimize etmek için yatırımlar yaparak piyasada rekabeti en üst düzeyde tutmayı başarabilmekteyiz. Müşterilerimizin hem kendi talepleri hem de düzenin değişmesi, gelişmesi ile ortaya çıkan tablo karşısında hazırlı olmalı hatta bir adım önde olmak durumundayız. Hizmetlerin kalitesinden, müşterilerin talebine, ekibin yetkinliğine kadar her alanda göstereceğimiz faaliyetler ile farkımızı göreceksiniz.

İzmir Temizlik Şirketi Çağın Getirdiklerine En İyi Şekilde Hazırlanarak Karşılık Vermektedir

Birçok sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de telefonla iletişim ve hizmet almak önemini korurken, bahsettiğimiz dönüşümlerden sonra sosyal medyanın gücü kendini göstermeye başlamıştır. izmirde temizlik şirketi tavsiye eden kişilerin çoğunluğu sosyal medya üzerinden kendilerini göstermektedir. An itibariyle bir web sitesine, sosyal medya kanallarından en az bir tanesine sahip olmayan firma için çok fazla bir şey söyleyemeyiz. Kalite, güven, anlık iletişim, anlık destek gibi konularda müşteriler ile yakın temas kuran temizlik firması olarak ciddiyetle her an müşterilerimize gereken desteği ve hizmeti vermekteyiz. Sonuçta insanların% 53’ü doğrudan mesaj gönderebilecekleri bir işletme ile alışveriş yapmak istemektedir. Bu şekilde oluşturulan sayfalar aracılığıyla iletişime geçen müşterilerimizin kafalarındaki sorular, güvenilir bir imaja dönüşmekte ve gönül rahatlığıyla bizden hizmet alabilmektedirler. İzmir Temizlik Şirketi olduğumuz her an sorumluluklarımızın bilincinde olarak her gün kalitemizi, hizmetlerimizi arttırma yolunda çalışmaktayız. İçinde bulunduğumuz çağın gerektirdiklerini, müşterilerimizin talepleriyle harmanlayıp en uygun izmir temizlik şirketleri fiyatları sunarak memnuniyetlerini arttırmaktayız. Sizlerin de yakından takip ettiği her an yeni ihtiyaçların, yeni isteklerin ortaya çıkarak, anında çözüm üretilmesi beklenen günümüzde, temizlik hizmetlerinin de bu çağa uymasını sağlamak, çıtayı en iyi noktaya yükseltmek her zaman görevimiz olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

İzmir Haber

İzmir’de uzun antibiyotik tedavisinin yan etkileri araştırılıyor.

Published

on

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörlüğü, vatandaşlara antibiyotik konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Prof. Dr. Dilek Yılmaz Çiftdoğan Koordinatörlüğünde, İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile çeşitli alışveriş merkezlerinde açılan standlarda, antibiyotiklerin ateş düşürücü, ağrı kesici olmadığı vurgulanarak; nezle, grip gibi viral enfeksiyonların tedavilerinde fayda sağlamayacağı aktarıldı.

Antibiyotiklerin uygunsuz ve aşırı kullanılmasının, bakterilerde direnç gelişimine neden olduğunu kaydeden ”Akılcı Antibiyotik Kullanımı Farkındalık Çalışma Grubu” Sorumlusu Prof. Dr. Dilek Yılmaz Çiftdoğan, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de antibiyotik direnci önemli bir sağlık sorunu haline geldi. Sadece artan antibiyotik direncinin değil, antibiyotiklere bağlı uzun vadede istenmeyen etkiler de günümüzde tartışılır hale geldi.” dedi.

Prof. Dr. Dilek Yılmaz Çiftdoğan, erken çocukluk döneminde kullanılan antibiyotiklerin,  diyabet, obezite, alerjik rinit ve astım gibi hastalıkların gelişimine neden olduğunu gösteren çalışmaların yapıldığını da kaydetti.

Okumaya devam et

İzmir Haber

İzmir Kemeraltı Tarihi Burada Anlatılacak

Published

on

İzmir Büyükşehir Belediyesi, “İzmir Tarih Projesi” kapsamında İzmirlilerin tarih ile ilişkisini güçlendirmek için Kemeraltı ve Çevresi Yenileme Alanı Standı oluşturuyor. Konak Meydanı’nda yerini almaya hazırlanan stant, İzmirliler başta olmak üzere, yerli ve yabancı ziyaretçilere, kentin tarihi ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmaları tanıtacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, hem İzmirlileri hem de kente gelen yerli ve yabancı turistleri “İzmir Kent Tarihi” ve “İzmir Tarih Projesi” konusunda bilgilendirmek amacıyla, Konak Meydanı’nda bir stant kurdu. Geçici süre için konuşlandırılan bu prefabrik yapıda, görsel haritalama, video ve animasyonlar eşliğinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarihi bölgede yürüttüğü çalışmaların tanıtımı yapılacak.

Maket üzerinde haritalama

Stant içinde yapılacak sunumda, İzmir’in tarihsel gelişimi ve bu süreçte kent merkezinde yaşanan değişimlerin anlatımı yer alacak. Sunumda, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan İzmir Tarih Projesi’nin gerekçeleri, amaçları ve stratejileri ile kentte hangi boşluğu dolduracağı konularında da bilgilendirme yapılacak. Maket üzerine görsel haritalama tekniği kullanılarak, seyircinin bu anlatımları zihninde mekânsallaştırmasına katkı sağlanacak. Sunumun yabancı ziyaretçilere de hitap edebilmesi için farklı dil alternatifleri de olacak.

İzmir Tarih Projesi

İzmir Tarih Projesi, İzmir’in tarih kent merkezi olarak bilinen Kemeraltı ve Çevresi kentsel ve 3. derece arkeolojik sit alanının koruma ve kullanma dengesi gözetilerek sağlıklaştırılması ve canlandırılması doğrultusunda, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2013 yılında başlatıldı. Kadifekale, Antik Tiyatro, Agora, Stadyum, Altınyol ve Altınpark 1. derece arkeolojik sit alanları ile Varyant doğal sit alanını kapsayan yaklaşık 252 hektarlık bölge,  2007 yılında İzmir Büyükşehir ile Konak Belediyesi’nin girişimleri ve Bakanlar Kurulu kararıyla 5366 sayılı yasa kapsamında “Yenileme Alanı” ilan edildi.

Okumaya devam et

İzmir Haber

Bakan Pakdemirli’den Öykü Arin için donör çağrısı.

Published

on

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ilik nakli bekleyen 3.5 yaşındaki Öykü Arin Yazıcı için donör çağrısında bulundu.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, 11. Berlin Tarım Bakanları Zirvesi’ne katılmak üzere Almanya’da bulunan Pakdemirli, Öykü Arin’in annesi Eylem Yazıcı ile telefondan görüntülü görüştü. Pakdemirli, “Öykü için üzerimize düşen ne varsa yapalım” dedi. Kendisinin de 2, 10 ve 12 yaşlarında çocukları olduğunu kaydeden Pakdemirli anne Yazıcı’ya “Hem devlet olarak, hem de ben sosyal medya hesabımdan donör ve kan bağışı çağrısında bulunacağım” diye konuştu. Pakdemirli daha sonra sosyal medya hesabından video paylaştı. Pakdemirli, “Öykü ve onun gibi sağlığına kavuşmayı bekleyen binlerce yavrumuz için kan bağışında bulunalım, yavrularımıza umut ışığı olalım” ifadelerini kullandı.

kaynak: https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/01/21/bakan-pakdemirliden-oyku-arin-icin-donor-cagrisi

Okumaya devam et

Son Trend'ler