Anasayfa / İzmir Haber / Herkes Bu Adamı Konuşuyor!!

Herkes Bu Adamı Konuşuyor!!

Herkes Bu Adamı Konuşuyor!!

İzmir’in Bornova ilçesinde, çamurlu olduğu için ayakkabılarını çıkarıp benzinliğin marketine çorapla giren adamın görüntüleri, güvenlik kameralarına yansıdı. Olay, 12 Mayıs günü sabah saat 09.45 sıraların da İzmir’in Bornova ilçesin de meydana geldi.

Üzerin de çalıştığı iş yerine ait tişört bulunan ve benzinliğe yaya olarak giren 50 yaşların da bir adam, ayakkabılarını fazla çamurlu olduğu için benzinliğin içinde ki market kapısının önün de çıkardı. Markete çoraplarıyla giren adam, alışverişini yaptıktan sonra kapının önüne bıraktığı çamurlu ayakkabılarını giyip yoluna devam etti. Duyarlı vatandaşın bu görüntüsü, güvenlik kamerasına yansıdı.

ayakkabılarını çıkaran adam, bornova haber, izmir haber

 

Sosyal medyayı sallayan o görüntü güvenlik kameralarına böyle takıldı. Benzinliğin marketine giren adam ayakkabıları çamurlu olduğu için kapının önün de çıkarttı ve girdi. Bu görüntüler hala böle insanlar kaldımı dedirtti. Görenler ilk önce anlamadılar, şaşkınlıklarını gizleyemediler sonra olayı fark ettiler.

“Emekçiye verdiği değerden dolayı teşekkür ediyoruz” 

Şahsı tanımadıklarını ancak sürekli benzinliğin marketinden alışveriş yaptığını belirten benzinlik çalışanlarından Deniz Akçay, “Şahsen tanımıyoruz ama sürekli gelen müşterimiz. Emeğe, emekçiye saygı gösteren, çok değerli bir ağabeyimiz.

izmir haberleri, bornova haberleri, izmir bornova, markete girerken ayakkabılarını çıkaran adam, ayakkabılarını çıkaran adamGelirken ayakkabılarının çamurlu olduğunu fark etmiş, markete yeni paspas atıldığı için ayakkabılarını çıkartıp içeriye çoraplarıyla girmiş. Çok şaşırdık. Yerler 5 dakika önce silinmişti. Emekçiye verdiği değerden dolayı ona çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: Haber7

 

 

Hakkında Gizem Sürer

Ayrıca Kontrol Edin

Hedefler Roketlerle Yok Edildi.

Hedefler Roketlerle Yok Edildi İzmir’in Seferihisar ilçesi Doğanbey mevkinde başlayacak Efes-2018 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir