Anasayfa / Güncel / Kişisel Gelişim / Günlük Tutmanın Kişisel Gelişim İçin Faydaları Neler?

Günlük Tutmanın Kişisel Gelişim İçin Faydaları Neler?

Günlük Tutmanın Kişisel Gelişim İçin Faydaları Neler?

Kişisel Gelişiminizin Farkına Varmanızı Sağlar

Bir günlüğünüz varsa, yıllar önce yazdıklarınızı okuduğunuz da muhtemelen yazdıklarınız size salakça gelecektir.Kendinizi ifade ederken ne tür kelimeler kullandığınızı, nelere kızıp neler sayesin de mutlu olduğunuzu gördüğünüz de oldukça şaşıracaksınız. Şimdi kullandığınız kelimelerle ve hayatınızın bu evresiyle karşılaştırdığınız da aslın da geçen zaman da hayatınızın tahmin ettiğinizden çok daha fazla değiştiğini fark edeceksiniz belki de. İşte günlük tutmak, size büyüdükçe kendinize kattığınız değerlerin ne kadar fazla olduğunu hatırlatacak somut bir delil bırakmanızı sağlayacaktır.

Günlük tutmanın kişisel gelişim için faydaları neler? Bu yazıyı okuyunca o unutulan alışkanlığın, günlük tutmanın, aslın da ne kadar önemli olduğunu fark edeceksiniz.

Yıl 2018 olmuş, teknoloji almış başını gitmiş. Yapılan şeyler tabletler de, bilgisayar da yerlerini almış hatta çoğu zaman bunu yapmaya bile layık görülmemiş, günler aylar geçtikçe unutulmaya terk edilmişti. Eskiden böyle miydi? Her çocuğun oyuncaklarının arasına sakladığı, her genç kızın yastık altın da kimsenin ulaşamayacağını sandığı günlükler vardı günü gününe tutulan. İşte günlük tutmanın bize kazandırdıkları:

 

Hakkında Gizem Sürer

Ayrıca Kontrol Edin

HAMİDO

Büyüklük algımız nedir, ya da kimler önemlidir bizim için? Bizim için meşhur, kıymetli, önemli olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir