Connect with us

Sosyal Medya

Survivor Kurallarını Soran Hikmet, Acun Ilıcalı’yı Sinirlendirdi

Published

on

Acun Ilıcalı, yarışmacı Hikmet’in kendisini kızdırdığı anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Hikmet’in Survivor kuralları ile ilgili sorduğu soru Acun’u sinirlendirdi.

Hikmet oyunda yarışmacının önüne geçip geçemeyeceğini sordu.

Acun Ilıcalı bu soruya sinirlenerek Hikmet’e, yarışmacının önüne geçemeyeceğini ve çelme takamayacağını söyledi.

Ilıcalı, “Bağaracaksın, önüne geçemezsin. Sen on yıldır Survivor izliyorsun, önüne geçen gördün mü hiç?” diyerek tepkisini dile getirdi.

KAYNAK: https://www.haberler.com/survivor-kurallarini-soran-hikmet-acun-ilicali-11774688-haberi/

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Magazin

Acun Ilıcalı’dan Survivor itirafı: 1996 model cep telefonu çıktı!

Published

on

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, eski Survivor yarışmacısı Murat Ceylan hakkında bir itirafta bulunarak, “Son aramadan Murat’tan ne çıkıyor biliyor musunuz? 1996 model bir cep telefonu.” dedi.

“GERÇEK SURVİVOR O”

Keyifli bir sohbetin gerçekleştiği ada konseyinde Murat Ceylan’ın ilginç macerası, Türkiye ve Yunanistan takımında mücadele eden yarışmacıları kahkahaya boğdu. Acun Ilıcalı Murat Ceylan ile ilgili bir anısını anlatarak, “Tam adaya girecekken yapılan son aramadan sonra içeri ne sokabilirsin? Gözün çok döndüyse; fındık, fıstık, belki bir tane sandviç… Murat’tan ne çıkıyor biliyor musunuz? 1996 model bir cep telefonu. Survivor’ın 11 yıllık tarihinde üzerinde cep telefonu ile yakalanan, adaya cep telefonu sokmaya çalışan ilk ve tek yarışmacı. O yüzden Survivor sunmayı sonuna kadar hak etti. Gerçek Survivor o çünkü, hayat mücadelesi.” ifadelerini kullandı.

“DÜNYANIN ÖBÜR UCUNDASINIZ”

Sözlerine devam eden Acun Ilıcalı, “İletişim çok önemli olduğu bir gerçek. Yazılanları okuyorum, seyircilerimiz bazen anlayamıyorlar. Dünyada son 30 yıldır cep telefonu var, kimse ailesinden bu kadar habersiz kalmıyor, hiç haber alamadığı olmuyor. Dünyanın öbür ucundasınız. Bu özlem duygusunun iletişimsizlikle birleştiği zaman ne kadar farklı olduğunu ancak yarışmacılar biliyor. Seyircilerimiz de şu anda kafalarında canlandırıyorlardır.” dedi.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/televizyon/acun-ilicali-murat-ceylan-son-aramada-yakalandi-41146946

Okumaya devam et

Sosyal Medya

Survivor Elenen İsim Kim Oldu? 5 Mart 2019 Son Bölüm

Published

on

survivor, birleşme partisi, acun ılıcalı, survivor birleşme partisi, survivor kim elendi

Survivor Elenen İsim Kim Oldu? 5 Mart 2019 Son Bölüm

Survivor 2019’dan elenen isim Türk takımı yarışmacılarının elde ettiği SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Yeni sezonda Türkiye – Yunanistan formatı ile devam edilen Survivor’da dokunulmazlık oyununu Türk takımının kaybedilmesinin ardından konseye gidilmişti. Peki, ada konseyinde ismi çıkan yarışmacılar arasından Survivor’dan kim elendi?

“Survivor kim elendi?” sorusu ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın yapacağı açıklamalar sonrasında ortaya çıktı. Dokunulmazlık oyunlarında alınan sonuçlar nedeniyle konseyde isim vermek zorunda kalan Türk takımı yarışmacıları bu hafta bir veda yaşadı. Peki, Survivor’dan elenen isim kim oldu?

Survivor’da cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Türkiye kazandı. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kıyasıya bir mücadele vardı. Yunanistan hızlı bir çıkış yaparak ikinci dokunulmazlığı kazandı. Bayrak yarışına gidilen dokunulmazlık oyununda Yunan takımı 3-2 yenerek bu hafta eleme potasına çıkmadı.

Dokunulmazlığı kaybeden Türkiye bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Kadınlarda Melisa, erkeklerde ise Yusuf dokunulmaz oldu ve eleme potasına girmekten kurtuldular.

survivor, survivor kim elendi, survivor elenen isim

Survivor 2019’dan elenen isim Türk takımı yarışmacılarının elde ettiği SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından ortaya çıktı. Yeni sezonda Türkiye – Yunanistan formatı ile devam edilen Survivor’da dokunulmazlık oyununu Türk takımının kaybedilmesinin ardından konseye gidilmişti. Peki, ada konseyinde ismi çıkan yarışmacılar arasından Survivor’dan kim elendi?

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımında elenen isim belli oldu.

Ada konseyinde yapılan oylama sonucu en çok oyu alan Ecem’in yanı sıra Okay ve Hakan’dan birisi geçtiğimiz pazar akşamı yapılan SMS oylamasının sonucuna göre adaya veda etti.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan mücadelesine veda eden isim en az oyu alarak Ecem oldu.

GEÇEN HAFTA SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Geçen haftaki dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Türkiye eleme potasına üç isim çıkarmıştı. Atakan, Bora ve Kaan arasında yapılan oylama sonucunda en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim Kaan oldu. Kaan Güvenilir yarışmaya 2 hafta önce katılmıştı. Kaan‘ın erken vedası Acun Ilıcalı’yı da şaşırttı.

Kaynak: https://www.haberturk.com/survivor-kim-elendi-5-mart-survivor-turkiye-ye-veda-eden-isim-kim-oldu-hakan-mi-ecem-mi-2393881-magazin

Okumaya devam et

Gündem

Dünya şokta: Amazon’un ortasında…

Published

on

Amazon ormanlarının ortasında gördükleri şeye kimse inanamadı!

10 ton ağırlığındaki balina, doğal yaşam alanından kilometrelerce uzakta bulundu.

Şaşırtıcı keşif, Amazonlar’ın Brezilya kısmındaki Marajo adasında yapıldı.

Bilim insanları, yaklaşık 11 metre uzunluğundaki balinanın denizde öldüğünü ve bedeninin güçlü dalgalarla buraya kadar geldiğini tahmin ediyor.

Bölgedeki yetkililerden Dirlene Silva, etrafta yırtıcı kuşların toplanması üzerine balinayı bulduklarını ifade etti.

Balinanın henüz 12 aylık bir yavru olduğu belirtiliyor.

Vücudunda yara izleri görülmeyen dev hayvanın ölüm sebebi araştırılıyor.

Okumaya devam et

Son Trend'ler