Connect with us

Sosyal Medya

Köpek Yavru Kediyi Emzirip, Annelik Yapıyor

Published

on

Çanakkale merkeze bağlı Kepez beldesi Fatih Caddesi‘nde yaşayan 21 yıllık öğretmen Emine Akın, bir ay önce Çanakkale Belediye Hayvan Barınağı’ndan kaniş cinsi bir köpeği geçici olarak sahiplendi. Çanakkale Kepez Anadolu Toki Lisesinde tarih öğretmeni olan Akın, daha sonra köpeğine ‘Işık’ ismini verdi. Geçtiğimiz günlerde ise Akın’a bir arkadaşı sokakta bulduğu bir yavru kedi getirdi. Emine Akın, durumu kötü olan yavru kediyi veterinere götürüp bakımlarını yaptırarak tedavi ettirdi. Aradan geçen birkaç gün sonra 5 yaşındaki Işık, yavru kediye yakınlık göstermeye başladı. Kendisini kedinin annesi gibi benimseyen Işık, yavru kediyi emzirmeye başladı. Annelik içgüdüsüyle köpek ‘Işık’ın yavru kediyi emzirmesi görenleri hayrete düşürdü.

Işık adlı köpek ve yavru kediyi aynı aile veya farklı ailelere sahiplendirmek istediğini ifade eden Emine Akın, “Köpek benim barınaktan aldığım bir köpek. Arkadaşlarımdan barınakta bir tane küçük ırk, kardeşi ölmüş bir köpek olduğuna dair haber geldi. Köpeğin zor durumda olduğunu söylediler ve onu orada çaresiz bırakmak istemedim. Yaklaşık 1 aydır bende. İlk geldiğinde çok daha zayıf vaziyetteydi, çok çaresizdi. 1 aydır bakıyorum ve bu hale geldi. Kediyi de arkadaşım sokakta bulmuş. Hastaydı ve gözleri akıyordu, çapaklıydı. Benim hayvan sevgimi bildiği için beni haberdar etti. Veterinere götürdüm. Bakımlarını yaptırarak tedavi ettirdim. Eve ilk getirdiğimde direkt köpeğimin yanına gitti. Köpeğim de onu yalamaya başladı. Aslında köpeğimin sütü yok ancak emmeye başladı. Köpeğim annelik içgüdüsü ile emzirdi. Dost bir ilişkileri oluştu. Kedim köpeği annesi, Işık isimli köpeğim ise kediyi yavrusu zannediyor. Ben şu anda geçici olarak bakıyorum. Onları çok sevecek bir sahip arıyorum. Keşke ikisini birlikte sahiplenecek bir aile çıksa” dedi.

Sosyal Medya

Ne yaptın sen Güzin abla! “Tecavüze Uğradım” Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti!

Published

on

‘Güzin Abla’nın bir okuyucusuna verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu. Hürriyet gazetesinden Feyza Algan, kendisine gelen sorulara verdiği yanıtlar ile bilinen ‘Güzin Abla’ köşesinde tecavüze uğradığını anlatan bir kadına, “Bu tür olaylar, genç okurlarıma örnek oluyor, iyi bir ders oluyor. Onlara verebileceğim öğütlerden çok daha fazla işe yarıyor” diye cevap verdi.

“RIZAM DIŞINDA BENİMLE İLİŞKİYE GİRDİ”

İsmini vermek istemeyen bir kadın, ‘Güzin Abla’ya “Üniversitede tanıştığım bir gençle arkadaşlık ediyordum. Bir akşam beni arkadaşının evine götürdü. Orada bana içki içirdi ve rızam dışımda benimle beraber oldu. Şimdi ben erkeklere artık nasıl güvenebilirim, söyleyin bana” sorusunu yöneltti.

“GENÇ OKURLARIMA BÜYÜK DERS OLUYOR”

Algan’ın, Hürriyet’te “Rızam dışında benimle oldu” başlığıyla yayımlanan yazısında buna verdiği yanıt “Bunları benimle paylaştığın için teşekkür ederim sana. Çünkü işte bu tür olaylar, genç okurlarıma örnek oluyor, iyi bir ders oluyor. Onlara verebileceğim öğütlerden çok daha fazla işe yarıyor. Her önünüze çıkan erkeğe hemen güvenmeyin, onu çok iyi tanımadan baş başa kalmayın” oldu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

‘Güzin Abla’nın “Tecavüze uğradım” diyen genç kız hakkında yaptığı yorum, sosyal medyada büyük tepki çekti.

KAYNAK: Hürriyet

Okumaya devam et

Sosyal Medya

Drone pilotu kendine hayran bıraktı!

Published

on

Motosikleti takip eden drone pilotu hünerlerini sergiledi.

Okumaya devam et

Sosyal Medya

İbrahim Tatlıses’e Benzerliği İle Dikkat Çeken İnşaat İşçisi, Canlı Yayında Söylediği Şarkılarla Hayran Bıraktı

Published

on

Geçtiğimiz günlerde Haluk Levent’in gündeme getirdiği sosyal medyada paylaşım rekorları kıran ve İbrahim Tatlıses’e benzerliği ile dikkat çeken Türkmen inşaat işçisi Müştak Avcı, Habertürk’ün canlı yayına katıldı. Programda İbrahim Tatlıses imajıyla çıkan Müştak Avcı, imparatora hayranlığını dile getirdi.

SES YARIŞMALARINDA ŞANS BULAMADIĞINI DİLE GETİRDİ

Türkiye’de oturum izni olmak istediğini söyleyen Müştak Avcı, ses yarışmalarına birçok kez katıldığını ancak şans bulamadığını dile getirdi.

“İBRAHİM TATLISES’İN TAHTINA OTURMAK HADDİM DEĞİL”

Mütevazılığı ile de dikkat çeken Avcı, “İbrahim Tatlıses’in tahtına oturmak mı istiyorsun?” sorusuna “O, o kadar kolay değil, ben onun sesiyle büyüdüm, haddim olamaz ” cevabını verdi.

TATLISES’İ TATLISES YAPAN TÜRKÜYÜ SESLENDİRDİ

Program sunucusunun İbrahim Tatlıses’eözlemin çok fazla olduğu ve onun parçalarına istek geldiğini söylemesi üzerine, Avcı “Ayağımda Kundura” şarkısını seslendirdi.

YETENEĞİYLE BÜYÜLEDİ

Türkmen yarışmacı seslendirdiği efsane şarkılarla da program sunucularını ve ekran başındakileri yeteneğiyle büyüledi.

Okumaya devam et

Son Trend'ler