Connect with us

Sosyal Medya

Köpeğin Kuzuyu Beslemesi, Sosyal Medyada Rekor Kırdı

Published

on

Köpeğin kuzuyu beslediği anlar, sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Bir sosyal medya kullanıcısı paylaşıma, ‘Ya ne kadar güzel bir görüntü. Bazı insanlarda olmayan vicdan hayvanlarda var.’ yorumunu yaptı.

Nerede kayda alındığı bilin görüntüler sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Köpeğin kuzuyu biberonla besleme anlarına sosyal medya kullanıcıları büyük ilgi gösterdi.

‘İNSANLARDA OLMAYAN VİCDAN HAYVANLARDA VAR’

Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntüler sosyal medya izlenme rekoru kırdı. Bir köpek öksüz bir kuzuyu biberonla besledi. Sosyal medya kullanıcıları da görüntülere sessiz kalmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı görüntülere, ‘Ya ne kadar güzel bir görüntü. Bazı insanlarda olmayan vicdan hayvanlarda var.’ yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, ‘İzlerken gerçekten mutlu oldum. Böyle güzel görüntüler insana iyi şeyler hissettiriyor.

KAYNAK: Haberler

 

Sosyal Medya

Ne yaptın sen Güzin abla! “Tecavüze Uğradım” Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti!

Published

on

‘Güzin Abla’nın bir okuyucusuna verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu. Hürriyet gazetesinden Feyza Algan, kendisine gelen sorulara verdiği yanıtlar ile bilinen ‘Güzin Abla’ köşesinde tecavüze uğradığını anlatan bir kadına, “Bu tür olaylar, genç okurlarıma örnek oluyor, iyi bir ders oluyor. Onlara verebileceğim öğütlerden çok daha fazla işe yarıyor” diye cevap verdi.

“RIZAM DIŞINDA BENİMLE İLİŞKİYE GİRDİ”

İsmini vermek istemeyen bir kadın, ‘Güzin Abla’ya “Üniversitede tanıştığım bir gençle arkadaşlık ediyordum. Bir akşam beni arkadaşının evine götürdü. Orada bana içki içirdi ve rızam dışımda benimle beraber oldu. Şimdi ben erkeklere artık nasıl güvenebilirim, söyleyin bana” sorusunu yöneltti.

“GENÇ OKURLARIMA BÜYÜK DERS OLUYOR”

Algan’ın, Hürriyet’te “Rızam dışında benimle oldu” başlığıyla yayımlanan yazısında buna verdiği yanıt “Bunları benimle paylaştığın için teşekkür ederim sana. Çünkü işte bu tür olaylar, genç okurlarıma örnek oluyor, iyi bir ders oluyor. Onlara verebileceğim öğütlerden çok daha fazla işe yarıyor. Her önünüze çıkan erkeğe hemen güvenmeyin, onu çok iyi tanımadan baş başa kalmayın” oldu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

‘Güzin Abla’nın “Tecavüze uğradım” diyen genç kız hakkında yaptığı yorum, sosyal medyada büyük tepki çekti.

KAYNAK: Hürriyet

Okumaya devam et

Sosyal Medya

Drone pilotu kendine hayran bıraktı!

Published

on

Motosikleti takip eden drone pilotu hünerlerini sergiledi.

Okumaya devam et

Sosyal Medya

İbrahim Tatlıses’e Benzerliği İle Dikkat Çeken İnşaat İşçisi, Canlı Yayında Söylediği Şarkılarla Hayran Bıraktı

Published

on

Geçtiğimiz günlerde Haluk Levent’in gündeme getirdiği sosyal medyada paylaşım rekorları kıran ve İbrahim Tatlıses’e benzerliği ile dikkat çeken Türkmen inşaat işçisi Müştak Avcı, Habertürk’ün canlı yayına katıldı. Programda İbrahim Tatlıses imajıyla çıkan Müştak Avcı, imparatora hayranlığını dile getirdi.

SES YARIŞMALARINDA ŞANS BULAMADIĞINI DİLE GETİRDİ

Türkiye’de oturum izni olmak istediğini söyleyen Müştak Avcı, ses yarışmalarına birçok kez katıldığını ancak şans bulamadığını dile getirdi.

“İBRAHİM TATLISES’İN TAHTINA OTURMAK HADDİM DEĞİL”

Mütevazılığı ile de dikkat çeken Avcı, “İbrahim Tatlıses’in tahtına oturmak mı istiyorsun?” sorusuna “O, o kadar kolay değil, ben onun sesiyle büyüdüm, haddim olamaz ” cevabını verdi.

TATLISES’İ TATLISES YAPAN TÜRKÜYÜ SESLENDİRDİ

Program sunucusunun İbrahim Tatlıses’eözlemin çok fazla olduğu ve onun parçalarına istek geldiğini söylemesi üzerine, Avcı “Ayağımda Kundura” şarkısını seslendirdi.

YETENEĞİYLE BÜYÜLEDİ

Türkmen yarışmacı seslendirdiği efsane şarkılarla da program sunucularını ve ekran başındakileri yeteneğiyle büyüledi.

Okumaya devam et

Son Trend'ler