Connect with us

Güncel

Kullanacağınız kepenk ve kapı sistemlerinin kalitesi hayati öneme sahip!

Published

on

Kepenk, özellikle iş yerlerinde kapı ve pencereleri dışarıdan gelecek her türlü etmene karşı koruyan, sac veya metal gibi materyallerden yapılan üründür. Eski dönemlerde kepenkler çok yavaş ve hantaldı. İş yeri sorumluları eski kepenkleri kapatıp açmada büyük zorluklar yaşardı. Hatta bu kepenkler hareket ettirilirken size ve çevreye epey rahatsızlık veren yüksek bir ses çıkarırdı.

Günümüzde bu sistemlerin geliştiği kullanışlı, hızlı ve güvenli birçok kepenk çeşidi bulunmaktadır. İzmir Kepenk hizmetine ihtiyacınız olduğunda bu tip pratik ve güvenli kepenk taktığını iddia eden şirket sayısı epey çok ancak ama bu iddiaları layıkıyla gerçekleştiren kepenk şirketi bulmak çok ta kolay değil. Yücesan Kepenk şirketine danışarak bu sistemler hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Kepenk sistemleri teknolojik olarak ne durumda?

Otomatik Kepenk Sistemlerine ilişkin yapılan değişimlerden en büyüğü kepenk sistemlerin otomatik hale gelmesidir. Sadece kepenk değil, günümüzde artık kullanılabilecek çok farklı geçiş sistemleri var. Kullanım kolaylığı ile bilinen fotoselli kapı sistemleri yaygın olarak kullanılmakta ve klimalı ortamlarda ani hava değişimlerini engellemekte. Doğru biçimde kurulduğunda şık görünümüyle çevredekileri büyüleyen veranda bahçe sistemleri de çokça tercih edilmekte. Mantar bariyer sistemleri ise bahçelerde kullanılabilen çok yaygın güvenlik sistemlerinden.

Kaliteli bir tasarım ve başarılı kurulumla keyifle oturulacak şık verandalara sahip olunabilir.

Özellikle kepenkleri her gün açılıp kapanan iş yerlerindeki ortaya kol gücü ihtiyacı ortadan kaldırılarak otomatik kepenk sayesinde kendisine bağlı olan motor sistemi aracılığı ile sessiz ve zahmetsizce çalışmaktadır. Kepengin açılıp kapanması ise kumanda ile uzaktan kontrol edilmektedir. Çelik yapıya sahip olan bu kepenk sistemleri beklenmeyen bir elektrik kesintisinin olması durumunda elle kontrol edilir hale gelebilir.

Çoğu problemsiz, kolay kullanıma sahip sistemler .

Büyükten küçüğe, kobilerden holdinglere, tüm işletmeler için otomatik kepenk güvenliği sağlamak açısından önemli bir araçtır. Yapısı dolayısıyla dışarıdan gelen etmenlere ve zararlara karşı hem iş yerinizi veya aracınızı koruyacak aynı zamanda yine sahip olduğu yapısal özellikleri aracılığıyla uzun süreli dayanıklılık gösterebilecektir. Otomatik olmayan kepenk sistemlerindeki güvenlik dışarıdaki kilidin kırılması gibi ihtimalleri ortaya çıkarırken bu otomatik sistem ile iş yerlerinin ve garajların güvenliği daha da fazlalaşmıştır. Güvenlik anlamında ve ürün uzun ömürlü olması anlamında da epeyce dayanıklıdır. Kepenk sistemini güçlü hale getiren özelliğin, yani motorun yapısına baktığımızda ise dayanıklı, güçlü ve kolay kolay arıza yapmayan bir yapıdadır. Kepenk sisteminin kendi kullanım standartlarının uygulandığı durumlarda üzün yıllar problem yaşanmadığı tecrübeyle sabittir.

Ürün maliyeti ve çeşidi profesyonelce belirlenmeli.

Fiyat bilgisinin oluşturulması için öncelikle bazı hususların belirlenmesi gerekmektedir. Bunun için ise kepenk firmasını arayarak ve satış ekibi ile görüşüldükten sonra, uzman personelin firmanıza gelerek güvenlik açıklarını ve en optimal faydanın sağlanması için hangi sistemin kullanılması gerektiğini belirleyebilmesi için yerinde incele yapması, ölçüleri net olarak alıp, istemiş olduğunuz özellikler doğrultusunda, satış uzmanına bildirdikten sonra net bir fiyatın tarafınıza iletilmesi en doğrusu olacaktır.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel

Yeni evlenen Hazal Kaya için “hamile” iddiası!

Published

on

Gazeteci Bilal Özcan, 6 Şubat’ta dünya evine giren oyuncu Hazal Kaya’nın gerçek hayatta hamile olduğu için başrolünü oynadığı dizide hamile rolünü canlandırdığını söyledi.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, 6 Şubat’ta oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay ile görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Şimdilerde rol aldığı dizide hamile rolünü oynayan Kaya’nın gerçek hayatta da hamile olduğu iddia edildi. Hamilelik haberini duyuran usta gazeteci Bilal Özcan, “Yakın arkadaşımdan öğrendim çifti tebrik ederim” dedi.

“HAZAL KAYA HAMİLE”

FOX ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye’de rol alan Hazal Kaya, dizide hamile rolünü oynuyor. Bilal Özcan ise hamilelik olayının dizide değil gerçek hayatta olduğunu iddia etti. Özcan, Instagramhesabından paylaştığı bilgide şunları söyledi: “İlginç iddia: Hazal Kaya dizide de gerçek hayatta da hamile! Dün akşam, tam Uçankuş TV’deki yayınıma girerken eski bir arkadaşımdan o ilginç mesajı aldım. Hazal Kaya’nın dizide canlandırdığı Filiz karakteri yeni bölümlerde artık hamile.

“TEBRİK EDERİM”

Ve şimdi set çalışanları arasında Hazal’ın gerçek hayatta da hamile olduğu konuşuluyor. 6 Şubat’ta yaşamını meslektaşı Ali Atay ile birleştiren sevilen oyuncu Hazal Kaya’yla ilgili bu gelişmeye çok sevindim ve programda izleyicilerle paylaştım. Güzel oyuncuyu ve eşini tebrik ederim.”

Kaynak: www.haberler.com

Okumaya devam et

Politics

Gözaltına alınırken taciz iddiasına AKP’den yorum

Published

on

Ankara’da üniversite öğrencisi Merve Demirel’in polisin cinsel tacizine maruz kaldığına dair iddiayla ilgili konuşan AK Partili Özlem Zengin, “Telaşın neden olduğu bir hareket” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, üniversite öğrencisi Merve Demirel’in gözaltına alındığı sırada polisin cinsel tacizine maruz kaldığına dair iddiaya ilişkin, “Bir telaş içerisinde, bir kişiyi arabaya yerleştirmeyle alakalı telaşın verdiği yanlış bir hareket” açıklamasında bulundu. Muhalefet partileri, üniversite öğrencisi Merve Demirel’in, gözaltına alındığı sırada polisin cinsel tacizine maruz kalmasını, Meclis Genel Kurulu’nda gündeme getirdi.

AK PARTİLİ ZENGİN: OLMAMALIYDI

Mezopotamya Ajansı’nda yer alan habere göre; Kurtulan’ın konuşmasının ardından söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, olaya ilişkin, “Bir telaş içerisinde, bir kişiyi arabaya yerleştirmeyle alakalı telaşın verdiği yanlış bir hareket. Bu da yanlış, olmamalıydı” ifadelerini kullandı.

“GÖRÜNTÜLER BASINA YANSIMAMALIYDI”

Zengin, görüntülerin basına servis edilmesinin “kastı aşan” bir durum olduğunu da ileri sürerek, “Ben o görüntüleri izledim, hem emniyet müdürlüğünün çektiği görüntüleri izledim hem de olay esnasında çekilen görüntüleri izledim. Bu görüntüler kamuoyuna dağıtılırken, bence kastı aşan bir şekilde, olaydan öte emniyet teşkilatını tahkir etmek üzere bir üslup kullanılıyor” dedi.

Ayrıca olayı yakından takip ettiklerini ileri süren Zengin, bugün suç duyurusunda bulunan Demirel’in, olayla ilgili “Ümit ederim gider şikayetçi olur, biz de takip ederiz, nedir mesele, daha detaylı görme imkanımız olur” dedi.

HDP: POLİS VE EMNİYET MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan, söz konusu saldırıya ilişkin, “Ankara’nın göbeğinde bir polis bir genç kadını gözaltına alırken cinsel saldırıda bulunuyor. Günlerdir kamuoyuna yansıyan fotoğraflarda da açık ve net bir şekilde cinsel saldırı, maalesef görülüyor. Günlerdir kamuoyu bu iğrenç olaya tepki gösterirken, bahsi geçen polisle ilgili hareke geçilmesini beklerken, Ankara Emniyet Müdürlüğü ‘Babası FETÖ’cü’ diye açıklama yapıyor. ‘Özrü kabahatinden büyük’ dedikleri bu olsa gerek. Hukukun işlediği bir ülke olsaydık öncelikle o polis, sonra da bu açıklamayı yapan emniyet müdürü görevden alınırdı. Tam da iktidarın kolluğuna yakışır bir açıklama” dedi.

Kaynak: www.haberler.com

Okumaya devam et

Siyaset

Miting otobüsü tanzim satış kuyruğunda bekleyenlerle böyle alay etti

Published

on

Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim otobüsü, tanzim satış noktasının önünden geçerken Barış Manço’nun “Domates, biber, patlıcan” şarkısını çaldı.

İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde farklı noktalara kurulan tanzim satış çadırlarından birinin yanına yaklaşan CHP seçim otobüsünden Barış Manço’nun “Domates, biber, patlıcan” şarkısı çalındı.

VATANDAŞLAR UYGULAMADAN MEMNUN

Hükümet, yüksek fiyatları düşürmek belediyeler aracılığıyla tanzim satışa başladı. Pahalı fiyatlardan cebi yanan vatandaş, tanzim satış noktalarına yoğun ilgi göstermeye başladı. Ucuz ürün almak isteyen vatandaşlar tanzim satış yerlerinde uzun kuyruklar oluşturmaya başladı. Vatandaşlar uygulamadan son derece memnun olurken, muhalefet tanzim satış çadırlarının çare olmadığını, seçime kadar tansiyonu düşürmek için yapılan pansuman tedbir olduğu görüşünde.

CHP’Lİ SEÇİM OTOBÜSÜ İLGİNÇ OLAYA İMZA ATTI

Söz konusu uygulama muhalefet tarafından eleştirilere maruz kalırken İstanbul Eminönü’nde kurulan bir tanzim satış noktasında ilginç bir olay meydana geldi. CHP’nin seçim otobüsü söz konusu yere gelerek Barış Manço’ya ait “Domates, biber, patlıcan” şarkısını çaldı. Etraftakiler ne olduğunu anlamaya çalışırken, seçim otobüsü yoluna devam etti.

Kaynak: www.sondakika.com

Okumaya devam et

Son Trend'ler