Connect with us

Gaziemir

İzmir’in Gaziemir İlçesinde Araç Kiralama Hizmeti

Published

on

İzmir rent a car olarak araç bakım ve onarımları tamamen yapılmış olan araçlarımız ile keyifli bir seyahat yaşayacak ve araç ile aranızda bir bağ kurulacaktır.

Gaziemir Araç Kiralama  

Araç kiralamada size en büyük hizmeti verecek olan firmamız için buraya tıklayabilir  ve alanında en kaliteli hizmeti vermesi ile ön plana çıkmaktadır. Yaptığımız tüm hizmet olanaklarında daima size yönelik hizmet anlayışı ile sizlerin yanında oluğumuzu göstermeye çalışıyoruz. İzmir’de  araç kiralamak için kişi her daim doğru adresi bulmak ve en kaliteli hizmeti almak için araştırmaya girer. Fakat bizim bu alanda en kaliteli hizmeti verdiğimizi herkes bilmektedir. Özellikle lüks ve son model araçlarımız ile sizlerin zevkine uygun renk seçenekleri olanaklarımız da sizlere özel hizmetlerimiz içinde bulunmaktadır. Çalışmalarımız doğrultusunda tüm araçlarımız uygun bakım ve onarımları yapılmış olup tüm araçlarımızı güven içinde kullanabilirsiniz.

Süresiz hizmet anlayışı

Gaziemir araç kiralama size her daim güven ve huzurun kapılarını açacaktır. Alanında hem kalite hem de güven diyerek hizmette sınır tanımayan firmamız ile sizde istediğiniz aracı alarak keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Firmamızdan hizmet talep ettikten sonra her daim araç kiralama yapabilir ve istediğiniz tarihler içerisinde araçlarımızı kullanabilirsiniz. Alanında her daim esnek hizmet anlayışı ile sizlerin yanında olduğunu göstermeyi kendine bir borç bilen firmamız bu anlamda size herhangi bir sıkıntı oluşturmayacaktır. Sizler için her daim hizmette olacak olan firmamız, Gaziemir araç kiralama süre sınırı koymayacağı için araçları istediğiniz kadar kullanma olanağı da sunuyoruz. Eğer sizde kuralsız kullanım ve bol zamanı sevenler arasında iseniz o zaman tam yerinde olduğunuz söylemekte fayda vardır. İzmir rent a car olarak araç bakım ve onarımları tamamen yapılmış olan araçlarımız ile keyifli bir seyahat yaşayacak ve araç ile aranızda bir bağ kurulacaktır.

İzmir rent a car ile güvenli ve huzurlu seyahat 

Araç kullanmak ve şahsi araç ile seyahat etmek oldukça keyifli olsa da en önemlisi aldığınız araç içinde güven içerisinde seyahat etmeniz olacaktır. Bu detay kadar önemli bir detay daha var ki; o da size verilen aracın sahipleri size huzur vermesidir. Bu anlamda da size sınırsız hizmet verecek olan Gaziemir araç kiralama size her daim güven ve huzurun kapılarını açacaktır. Alanında hem kalite hem de güven diyerek hizmette sınır tanımayan firmamız ile sizde istediğiniz aracı alarak keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Eğer sizde araç kiralamak için doğru adres diyorsanız o zaman irtibat numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

 

 

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaziemir

Gaziemir/Sarnıç 2B Mitingi & Video Çekimi

Published

on

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde çalışmaya başlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü’nün İzmir’in Gaziemir İlçesi Sarnıç Mahallesi’ndeki 2B arazileri için açıkladığı rayiç bedelleri halk protesto etti. Binlerce kişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazarak destek istedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürüttüğü Sarnıç’taki 2B arazileriyle ilgili çalışma sonucunda İzmir Defterdarlığı’nca metrekare başına belirlenen rakamlara tepki gösterildi. Sarnıç’ta, ‘orman vasfını yitirmiş araziler’ üzerinde evleri ve iş yerleri bulunan binlerce vatandaş, devletin kendilerinden istediği rayiç bedellerinin çok yüksek olduğunu belirtmet için toplandı. Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan toplantıda metrekare fiyatı 830 TL çıkan rayiç bedellerinin aşağı çekilmesini istendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazan vatandaşlar konunun çözümü için destek istedi, randevu talep etti.

‘İŞGALCİ DEĞİL, BU TOPRAKLARIN GERÇEK SAHİBİYİZ’

Sarnıçlılar adına konuşan Murat Koç,şunları söyledi:

“Sarnıç’ta yaşayan vatandaşlar, devletine, milletine, bayrağına sadakatle bağlı, devletin bölünmez bütünlüğünü savunan, devletine bağlı, kanunlara saygılı vatandaşlardır. Yetkililere sesleniyorum, sesimizi duyun. Bizler ne bağış, ne de hibe istiyoruz. Kanunsuz, illegal hiçbir talebimiz yoktur. Devletin malında gözümüz yoktur. Burada yaşayan herkes oturduğu arazisini para karşılığı almıştır. Sarnıçlılar işgalci değildir. Ancak açıklanan rakamlar çok yüksek olduğu için hiçbir Sarnıçlının bu rakamları ödeyecek gücü yoktur. Cumhuriyet Meydanı’nda 25 kuruş daha ucuz ekmek satan kulübenin önündeki kuyruklar bunun en büyük göstergesidir. Çıkan yasaların iyi yorumlanmamasından dolayı mağduriyet yaşıyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm devlet büyüklerimizden sorunumuzun çözümü için destek istiyoruz. Sorunumuzun çözümü, taleplerimizi iletmek için Cumhurbaşkanımızda randevu talep ediyoruz.”

İZMİR, (DHA)

Okumaya devam et

Gaziemir

Sarnıç İçin

Published

on

Sevgili Halkimız Pazar Günü Tüm Sarnıç Ve Gaziemir’deki Vatandaşlarımızı SARNIÇ CUMHURİYET MEYDANINA Bekliyoruz. Kadın, Erkek, Yaşlı, Engelli, Çocuk, Tüm halkımız davetlidir. Gün Tapularımız İçin Birlik Günüdür.  Paylaşalım Lütfen.

Sevgili sarnıçlılar gün birlik olma günü gün hakkımız olan geleceğimiz olan bu toprakları alma günü gelin bir olalım sarnıç olalım 40 bin kişinin kanayan yarasını 7’den 70’e hep beraber saralım Pazar günü sarnıç cumhuriyet meydanını hıncahınç dolduralım yolları dolduralım bu topraklarda doğmamış yettimin hakkı var hepimizin emeği var bugün birlik olmaz isek bir daha hiç olamayız Pazar günü yaşlı teyzelerimiz amcalarımız oturabilsin diye sandalye gelecektir mümkün mertebe tüm büyüklerimizin katılımlarına vesile olalım bu konuda duyarlı olalım sarnıç’ın sesi olalım saygılar

Okumaya devam et

Gaziemir

Yarın Gaziemir’de 2B Protestosu Var!

Published

on

Yarın Gaziemir’de 2B Protestosu Var!

10 Kasım 2018- Saat: 08.30’da Gaziemir Sarnıç-Migros Otoparkında 2B fiyatlarının yüksek gelmesi nedeniyle 2B fiyatları protestosu düzenlenecektir.

Tüm Sarnıç halkının katılması rica olunur.

 

Okumaya devam et

Son Trend'ler