Connect with us

Sinema

Hollywood Filmlerini Aratmayacak Çiftlik Bank Sinema Filmi Oluyor?

Published

on

çiftlik bank, mehmet aydın, bitcoin, dubai

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve birçok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlik Bank skandalı filmi oluyor?

Yapımcılığını ve yönetmenliğini yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan İsmail Hakkı Koç’un üstlendiği filmin adı “Çift’lik Bank” olacak.

Pis Yedili dizisinde Orço karakteri ile adını duyuran ve tanınan  oyuncu Burak Alkaş’ın ve Kardeş Payı, Filinta gibi birçok dizi ve film projesinde yar alan tiyatro sanatçısı Fercan Bay’ın rol alacağı filmde konuk oyuncu olarak birçok sürpriz isimin  yer alacağı konuşuluyor.

Yakın zamanda çekimleri başlayacak olan filmin görüntü yönetmenliğini Önder Güral ve meslek hayatına Amerika’da devam eden Kaan Pala üstlenecek. Barış Engürlü ve Ramiz Akyol’un müziklerini hazırladığı komedi filminin çekimleri Türkiye, Kıbrıs ve Miami’de gerçekleştireceklerini dile getirdiler.

çiftlik bank film,sinema, sinema haberleri,kültür sanat, haberler,haber,gaziemir haber

Film için yüksek bir bütçe ayırdıklarını söyleyen İsmail Hakkı Koç, filmin senaryosunu hazırlarken mağdur olan insanların yanında olduklarını, onlara filmle de destek vereceklerini ve vatandaşlarımızın bu ve bunun gibi dolandırıcı çetelerin oyunlarına gelmemeleri için perdenin arka kısmında olup bitenleri gözler önüne sereceklerini açıkladı.

Kaynak: Hürriyet

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kültür Sanat Etkinlik

Kim Milyoner Olmak İster Olay Soru

Published

on

kim milyoner olmak ister, olay soru, murat yıldırım, istanbul üniversitesi,

Kim Milyoner Olmak İster Olay Soru

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü giriş kapısı üstünde hangi padişahının tuğrası bulunmaktadır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü giriş kapısı üstünde hangi padişahının tuğrası bulunmaktadır? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında İstanbul Üniversitesi sorusunun yanıtı. Sunuculuğunu Murat Yıldırım‘ın yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yine bir soru ile izleyicilerin merakını uyandırdı. Yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor.

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü giriş kapısı üstünde hangi padişahının tuğrası bulunmaktadır? Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan soru yarışmacıya zor anlar yaşattı. Programı izleyenler sorunun yanıtını araştırıyor. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun yanıtı.

kim milyoner olmak ister, olay soru, murat yıldırım, istanbul üniversitesi,

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü giriş kapısı üstünde hangi padişahının tuğrası bulunmaktadır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü giriş kapısı üstünde hangi padişahının tuğrası bulunmaktadır?

Cevap: A) Abdülaziz

KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ÖDÜLLERİ

1. Soruyu bilen 500 TL
2. Soruyu bilen 1.000 TL
3. Soruyu bilen 2.000 TL
4. Soruyu bilen 3.000 TL
5. Soruyu bilen 5.000 TL
6. Soruyu bilen 7.500 TL
7. Soruyu bilen 15.000 TL
8. Soruyu bilen 30.000 TL
9. Soruyu bilen 60.000 TL
10. Soruyu bilen 125.000 TL
11. Soruyu bilen 250.000 TL
12. soruyu bilen 1.000.000 TL

Kaynak: https://www.takvim.com.tr/televizyon/2019/03/04/istanbul-universitesi-beyazit-kampusunun-ana-giris-kapisinin-en-ustunde-hangi-padisahin-tugrasi-vardir

Okumaya devam et

Sinema

Ozan Güven, Meryem Uzerli’nin ricasını kırmadı!

Published

on

Geçtiğimiz yıllarda Annemin Yarası filminde başrolde oynayan ve bir dönem birlikte oldukları iddia edilen Meryem Uzerli ile Ozan Güven sosyal medyada bilet isteğiyle gündeme geldi.

Almanya’da yaşayan ve nisanda İstanbul’a gelecek olan Uzerli, tiyatro oyunu Don Kişot’um Ben’de başrolde oynayan Ozan Güven’den sosyal medya üzerinden bilet istedi.

Güven, “Nisan ayı için artık bir bilet gönderirsin arkadaşım” diyen Uzerli’nin ricasını kırmadı.

Kaynak:http://www.gazetevatan.com/ozan-guvenden-buyuk-jest-1241253-magazin/

Okumaya devam et

Sinema

Sinema filmleri ile ilgili flaş karar!

Published

on

Sinemada işletmeci-yapımcı tartışmasını bitirmesi için hazırlanan düzenleme TBMM’den geçti. Sinema salonu işletmecileri bilet promosyonu yapacaksa yapımcılarla sözleşme imzalayacak. Bilet ile mısır veya başka bir ürünün satışı birleştirilerek yapılamayacak.

Okumaya devam et

Son Trend'ler