Anasayfa / Dünya / Sinema / Büyük Umutlarla Çekilen Filmi 2 Haftada 85 Kişi İzledi!

Büyük Umutlarla Çekilen Filmi 2 Haftada 85 Kişi İzledi!

Yönetmen Hasan Karcı, Türk oyuncularla Çınarcık ve Tuz Gölü’nde Belalılar adında bir western filmi çekti. Ama ‘Ödül alacağız’ iddiasıyla çekilen film, iki haftada sadece 85 kişiyi gişeye çekebildi.

İtalyanlar çeker de Türkler geri kalır mı! Yönetmen Hasan Karcı, Türk oyuncularla Belalılar/Alborotadores isminde bir western filmi çekti. Ekibin amacı; İspanya’da düzenlenen 7. Almeria Western Film Festivali’nde ödül almaktı.

Çekimler Çınarcık, Tuz Gölü gibi mekanlarda yapıldı. Hatta ekip, efsane film İyi Kötü Çirkin’in platosunu da altı gün kullandı. Ancak Türk izleyici filme ilgi göstermedi. İki hafta önce vizyona giren filme 85 kişi bilet aldı. Hasılat ise şimdilik sadece 1.061 lira.Filmin bazı sahneleri Türkiye’de, bazıları ise İyi Kötü Çirkin’in çekildiği İspanya’daki Tabernas kasabasında çekildi. Filmin girişinde El Turko Western yazısı yer alıyor

KAYNAK: sabah

Hakkında Gökay Demirdağ

Ayrıca Kontrol Edin

Reytingleri kötü giden dizide olay sahne!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi pazartesi günleri reyting yarışının altında kalıyordu. Dizi son …

Bir yorum

  1. hoze fernandez

    genelde filmi izlediğinizde çok ince espiriler yapılmış,,ispanya sahneleri bir başka güzel.. seyirci olmaması enteresan..oysa Türkiyede birçok western film çekilmiş..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir