Anasayfa / Güncel / Yaşam / BIRAK YA DA KAL

BIRAK YA DA KAL

Araştırmalar kadınların yüzde 65’inin iki kez aldatan erkeği terk edeceğini söylüyor.. ”Aldatma ” tanımınız ne olursa olsun, hayatınızdaki erkeğin başka bir kadınla yakınlaştığını gözünüzde canlandırmak hiç kolay değil.. Ve arkadaşlarınızın bu durum karşısındaki söylemleri de affetme konusunu zorlaştırabiliyor.. Çoğu zaman arkadaşlar ” daha iyisini hak ediyorsun ” derken aslında sizin iyiliğinizi ister ama öte yandan kafanızı karıştırmaktan da geri kalmazlar..
Peki etrafınızda söylenenleri duymazdan gelir ve yeniden denemeye karar verirseniz ne olur ?
 Aldatmayı affetmek hiç kolay değildir ve suçu halının altına itelediğiniz de devam eden tek şey ilişki olur. İlişkinin başında bir aldatma durumu olursa, bu aksilik ilişkiyi düzeltmek için bir araç olarak da kullanılabilir..
Erkek arkadaşınızı affettikten sonra sizi bir daha aldattığında ise, onu gönül rahatlığıyla terk edebilirsiniz. Hatta aldatan erkeklerin kadınlara kıyasla daha sık kalp krizi riskiyle karşı karşıya olduğu gerçeğini aklınıza getirerek kendinizi rahatlatabilirsiniz..

Hakkında Betül Gezen

Ayrıca Kontrol Edin

Dünya, Sera Dünya Dönemine Geçebilir

Dünya, Sera Dünya Dönemine Geçebilir Araştırmacılar, çok yakında gelecek yüzyıllarda yüksek sıcaklıklara ve deniz seviyelerinin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir